Alojas Novads

SIA “Alojas Novada Saimniekserviss” aicina darbā santehniķi

SIA “Alojas Novada Saimniekserviss”, reģ.nr. 44103091517, aicina darbā  santehniķi. Profesijas klasifikatora kods – 7126 01

Amata pienākumi:

  • veikt Sabiedrības apsaimniekošanā esošo ēku inženierkomunikāciju- kanalizācijas sistēmu plānveida remonta darbus, remonta darbus atbilstoši izsniegtajam darba uzdevumam;
  • nodrošināt, lai ūdensvada un kanalizācijas sistēmas darbotos bez traucējumiem, lai nebūtu ūdens noplūdes un cauruļvadu aizsērējumi, kā arī veikt cauruļu tīrīšanas, remonta un nomaiņas darbus;
  • ūdens skaitītāju uzstādīšana un nomaiņa.

Amata prasības:

  • arodizglītība ( specializēta pamatizglītība);
  • kvalifikācijas pilnveides kursi atbilstoši amata pienākumiem;
  • iepriekšējā darba pieredze santehniķa amatā vismaz 2 ( divi) gadi;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam: stabilu atalgojumu  (bruto darba alga 600 EUR) un sociālās garantijas,  summēto darba laiku.

Pieteikuma vēstuli, CV, izglītību apliecinošas kopijas lūdzam iesniegt SIA “ Alojas Novada Saimniekserviss” Kalēju ielā 3a, Alojā, Alojas novadā  līdz 2017.gada 10.novembrim slēgtā aploksnē, vai nosūtīt pa pastu vai e-pastu: info@anss.lv

Sīkāka informācija pa telefonu  26666003.

Pateicamies visiem par atsaucību. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti  nākamajai atlases kārtai.