Alojas Novads

SIA “Alojas Novada Saimniekserviss” aicina darbā ēku un apsaimniekojamās teritorijas pārzini

SIA “Alojas Novada Saimniekserviss”, Reģ.nr.44103091517, izsludina konkursu uz vakanto vietu:

Ēku un apsaimniekojamās teritorijas pārzinis (5153 02)

Darba pienākumi:

  • pārvaldīt un apsaimniekot atbildībā nodotos namus un tiem funkcionāli nepieciešamos zemesgabalus;
  • rūpēties par ēku un to teritoriju saglabāšanu un uzturēšanu kārtībā;
  • nodrošināt iedzīvotāju iesniegumu, sūdzību un priekšlikumu izskatīšanu un atbilžu sagatavošanu uz tiem;
  • nodrošināt informācijas pakalpojumu sniegšanu īpašniekiem un pārvaldniekam;
  • sadarboties ar īrniekiem;
  • organizēt lietus ūdens noteces un savākšanas sistēmu tīrīšanu un skalošanu, zāles pļaušanas darbus;
  • sistemātiski pārbaudīt nama vispārējo stāvokli un ugunsdrošību;

Prasības:

  • vispārējā vidējā izglītība;
  • valsts valodas prasme;
  • B kategorijas vadītāja apliecība

Piedāvājam:

  • aktīvu darbu stabilā uzņēmumā;
  • sociālās garantijas;
  • izpalīdzīgu un draudzīgu kolektīvu.

Savu CV līdz 24. septembrim nosūtīt uz adresi: Kalēju 3A, Aloja, Alojas novads, LV – 4064 vai e-pastā: info@anss.lv

Kontaktinformācija:

Tālrunis : 64031502

Faktiskā adrese: Kalēju 3A, Aloja, Alojas novads, LV – 4064

image_pdfimage_print