Alojas Novads

Aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu/-i

Alojas novada pašvaldība (reģ.nr. LV90000060032) aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu/-i .

Galvenie darba pienākumi:

  • veidot iedzīvotājiem pozitīvu un pievilcīgu Alojas novada tēlu, veicinot tā atpazīstamību, sadarbojoties ar plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem, informējot tos par Alojas novada pašvaldības, iestāžu un struktūrvienību darbu, dažādām novada aktualitātēm, pasākumiem un citiem sasniegumiem;
  • sadarbojoties ar struktūrvienību un iestāžu vadītājiem, uzturēt, pilnveidot un aktualizēt Alojas novada pašvaldības mājas lapu, veikt mājas lapas administrēšanu;
  • administrēt pašvaldības sociālo tīklu kontus;
  • nodrošināt pašvaldības informatīvā izdevuma “Alojas Novada Vēstis” izdošanu;
  • piedalīties fotoreportāžu veidošanā pašvaldības un tās pakļautībā esošo iestāžu organizētajos pasākumos.

Prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība komunikāciju zinātnē vai līdzīgā sociālo zinātņu nozarē, vai pieredze sabiedrisko attiecību jomā;
  • izpratne par pašvaldības darbu;
  • labas organizatoriskās un komunikācijas prasmes, loģiska domāšana un precizitāte;
  • vēlamas iemaņas mājas lapas administrēšanā;
  • prasme apstrādāt fotogrāfijas, audio un citus elektroniskos materiālus tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • teicamas latviešus valodas zināšanas mutvārdos un rakstos;
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • prasme racionāli un efektīvi plānot savu darba laiku, būt elastīgam, gatavam strādāt arī saspringtos apstākļos;
  • vēlme strādāt mērķtiecīgi ar modernu un oriģinālu pieeju;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

  • dinamisku, atbildīgu, radošu un interesantu pilna laika darbu;
  • stabilu darbu, sociālās garantijas un atalgojumu – 796 EUR (pirms nodokļu nomaksas);
  • draudzīgu kolektīvu;

CV un motivācijas vēstuli lūdzam iesniegt Alojas novada domē, sūtot uz e–pastu: dome@aloja.lv vai pa pastu Alojas novada domei, Jūras ielā 13, Alojā, Alojas novadā, vai iesniegt personīgi Alojas novada domes lietvedībā ar norādi “Sabiedrisko attiecību speciālista vakancei” līdz 2019. gada 17.jūnijam plkst.17.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti un otro konkursa kārtu – interviju.

Piesakoties vakancei, pretendents apstiprina, ka piekrīt savu personas datu apstrādāšanai un uzglabāšanai Alojas novada pašvaldībā ar mērķi, lai personas dati tiktu apstrādāti personāla atlases procesu un aktivitāšu ietvaros. Bez kandidātu piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.