Alojas Novads

Aicinām darbā VPVKAC speciālistu – lietvedi

Alojas novada pašvaldība (reģ.nr. LV90000060032) aicina darbā Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra speciālistu/ lietvedi (uz noteiktu laiku)

Galvenie darba pienākumi:

  • plānot, organizēt un vadīt VPVKAC centra darbu;
  • konsultēt un apkalpot klientus;
  • sekot līdz likumu aktualitātēm;
  • nodrošināt nepieciešamo dokumentu sagatavošanu;
  • protokolēt sapulces;
  • ievadīt un aktualizēt datus lietojumprogrammās.

Prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība;
  • praktiskā darba pieredze lietvedībā un / vai klientu apkalpošanā;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • labas organizatora prasmes, kā arī spēja plānot un organizēt savu darbu, sadarboties ar kolēģiem;
  • teicamas valsts valodas zināšanas rakstos un mutvārdos;
  • izpratne par pašvaldības darbu;

Mēs piedāvājam:

  • dinamisku, atbildīgu, radošu un interesantu pilna laika darbu;
  • stabilu darbu, sociālās garantijas un atalgojumu – 693 EUR (pirms nodokļu nomaksas);
  • draudzīgu kolektīvu;

CV un motivācijas vēstuli lūdzam iesniegt Alojas novada domē, sūtot uz e–pastu: dome@aloja.lv vai pa pastu Alojas novada domei, Jūras ielā 13, Alojā, Alojas novadā, vai iesniegt personīgi Alojas novada domes lietvedībā ar norādi “VPVKAC speciālista/lietveža vakancei” līdz 2019. gada 20.septembrim, plkst.17.00

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti un otro konkursa kārtu – interviju.

Piesakoties vakancei, pretendents apstiprina, ka piekrīt savu personas datu apstrādāšanai un uzglabāšanai Alojas novada pašvaldībā ar mērķi, lai personas dati tiktu apstrādāti personāla atlases procesu un aktivitāšu ietvaros. Bez kandidātu piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.