Alojas Novads

Alojas novada pašvaldība aicina darbā IEPIRKUMU SPECIĀLISTU

Alojas novada pašvaldība (reģ. nr. LV90000060032) aicina darbā Iepirkumu speciālistu uz noteiktu laiku, pilna slodze.

Galvenie darba pienākumi:

  • organizēt pašvaldības iepirkumus un nodrošināt iepirkumu organizēšanai nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanu atbilstoši LR un pašvaldības iekšējo normatīvo aktu prasībām;
  • veikt iepirkumu komisijas sēžu protokolēšanu un sagatavot pieņemtos lēmumus;
  • publicēt paziņojumus par iepirkumiem Iepirkumu uzraudzības biroja tīmekļvietnē;
  • publicēt iepirkumu dokumentāciju pasūtītāja pircēja profilā Elektronisko iepirkumu sistēmā;
  • nodrošināt atbalstu un konsultācijas iepirkumu plānošanā un dokumentu sagatavošanā pašvaldības iestāžu darbiniekiem.

Prasības pretendentam:

  • vēlama augstākā akadēmiskā vai profesionālā izglītība ekonomikā, finanšu vadībā,
  • vēlama darba pieredze iepirkumu organizēšanā valsts vai pašvaldību iestādēs;
  • vēlama darba pieredze darbā iepirkumu komisijās valsts vai pašvaldību iestādēs;
  • labas iemaņas darbā ar MS Office un nozares speciālajām programmām;
  • teicama darba izpildei nepieciešamo normatīvo aktu pārzināšana, izpratne par savstarpēji saistīto darba procesu izpildes secību;
  • spēja veikt darbu patstāvīgi, organizēt darba izpildi noteiktajā termiņā, uzņemties iniciatīvu;
  • loģiska, strukturēta un analītiska domāšana, precizitāte, labas saskarsmes prasmes;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze iepirkuma speciālista darbā, pieredze darbā ar EIS sadaļu E-konkursi;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

  • dinamisku, atbildīgu, radošu un interesantu pilna laika darbu;
  • stabilu darbu, sociālās garantijas un atalgojumu – 841 EUR (pirms nodokļu nomaksas);
  • draudzīgu kolektīvu;

Pieteikuma vēstuli, CV, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un papildu apmācību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam iesniegt Alojas novada domē, sūtot uz e-pastu: dome@aloja.lv vai pa pastu Alojas novada domei, Jūras ielā 13, Alojā, Alojas novadā, vai iesniegt personīgi Alojas novada domes lietvedībā ar norādi “Iepirkumu speciālista vakancei” līdz 2021. gada 29. janvārim plkst. 16.00

Sīkāka informācija pa tālruni: 25646688.

Piesakoties vakancei, pretendents apstiprina, ka piekrīt savu personas datu apstrādāšanai un uzglabāšanai Alojas novada pašvaldībā ar mērķi, lai personas dati tiktu apstrādāti personāla atlases procesu un aktivitāšu ietvaros. Bez kandidātu piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.