Alojas administrācija

Limbažu novada pašvaldības Alojas administrācija aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu/-i

Limbažu novada pašvaldības Alojas administrācija(reģ.nr.LV40900033386) aicina darbā

sabiedrisko attiecību speciālistu/-i

Administrācijas un personālvadības nodaļā

Galvenie darba pienākumi:

  • veidot iedzīvotājiem pozitīvu un pievilcīgu Limbažu novada Alojas administrācijas tēlu, veicinot tā atpazīstamību, sadarbojoties ar plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem, informējot tos par Alojas administrācijas, iestāžu un struktūrvienību darbu, dažādām novada aktualitātēm, pasākumiem un citiem sasniegumiem;
  • sagatavot preses relīzes par administrācijas organizētajiem pasākumiem un aktualitātēm;
  • sadarbojoties ar struktūrvienību un iestāžu vadītājiem, uzturēt, pilnveidot un aktualizēt Alojas administrācijas mājas lapu, veikt mājas lapas administrēšanu;
  • administrēt pašvaldības sociālo tīklu kontus (facebook.com, twitter.com);
  • piedalīties fotoreportāžu nodrošināšanā administrācijas un tās pakļautībā esošo iestāžu organizētajos pasākumos;
  • piedalīties Limbažu novada domes sēdēs, komiteju sēdēs un citās pašvaldības rīkotajās sanāksmēs, darba grupās, konferencēs un prezentāciju izstrādē;

Prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība komunikāciju zinātnē vai līdzīgā sociālo zinātņu nozarē, vai pieredze sabiedrisko attiecību jomā;
  • izpratne par pašvaldības darbu;
  • labas organizatoriskās un komunikācijas spējas, loģiska domāšana, precizitāte;
  • vēlamas iemaņas mājas lapas administrēšanā;
  • prasme apstrādāt fotogrāfijas, audio materiālus tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • teicamas latviešus valodas zināšanas (tai skaitā ortogrāfijas, interpunkcijas, sintakses un morfoloģijas ievērošana);
  • vismaz vienas svešvalodas zināšanas;
  • prasme racionāli un efektīvi plānot savu darba laiku, būt elastīgam, gatavam strādāt arī saspringtos apstākļos;
  • vēlme strādāt mērķtiecīgi ar modernu un oriģinālu pieeju, vēlme attīstīties;
  • spēja ievērot profesionālās ētikas pamatprincipus.

Mēs piedāvājam:

  • dinamisku, atbildīgu, radošu un interesantu pilna laika darbu;
  • stabilu darbu, sociālās garantijas un atalgojumu – 926,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas);
  • draudzīgu kolektīvu;

CV , motivācijas vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un papildu apmācību apliecinošu dokumentu kopijas lūgums sūtīt uz e–pastu: alojas_administracija@aloja.lv ar norādi “Sabiedrisko attiecību speciālista vakancei” līdz 2021. gada 22.oktobrim. Sīkāka informācija pa tālruni 25646688.Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti un otro konkursa kārtu – interviju.

Piesakoties vakancei, pretendents apstiprina, ka piekrīt savu personas datu apstrādāšanai un uzglabāšanai Alojas administrācijā ar mērķi, lai personas dati tiktu apstrādāti personāla atlases procesu un aktivitāšu ietvaros. Bez kandidātu piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.