Alojas administrācija

Pasākums bērniem un jauniešiem “Nāc ārā!”


Event Details

  • Date:

Biedrība “Atbalsts Alojas Ausekļa vidusskolai”, sadarbībā ar Alojas dienas centru, Alojas Ausekļa vidusskolu un Jaunatnes lietu speciālisti un citiem brīvprātīgajiem,  2021. gada 30.  jūlijā organizē bērnu un  jauniešu (7-18 gadi) pasākumu brīvā dabā “Nāc ārā!”.

Pasākums plānots Alojas Ausekļa vidusskolas parkā un Alojas pilsētā visas dienas garumā. Tiks organizēta dalībnieku reģistrācija, rīta aplis ar sadraudzības un iepazīšanās spēli, radošās aktivitātes un individuālo uzdevumu stacijas. Dienas otrajā pusē jauniešiem būs iespēja iesaistīties orientēšanās spēlē. Alojas Ausekļa vidusskolas parkā plānots izveidot atpūtas zonu, kurā tiks apbalvoti sacensību uzvarētāji un notiks tikšanās ar sporta entuziasti, fizioterapeiti un Sporta treneri, kura iedvesmos jauniešus katram atrast savu fizisko aktivitāti un iemīlēt sportu.

Pasākumā tiks nodrošināta ēdināšana, dzeramais ūdens, fotografēšanās un bilžu tūlītēja izdruka. Dalība pasākumā būs bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos. Pieteikšanās anketa ŠEIT.

Pasākuma programma lasāma ŠEIT.

 

Projekta “Ģimene un bērni – vērtība Alojā!” īstenošanas laikā biedrība “Atbalsts Alojas Ausekļa vidusskolai” sadarbojas ar iestādēm – Alojas pilsētas un pagasta pārvalde, Alojas Ausekļa vidusskola, Alojas kultūras nams, Alojas dienas centrs, pirmsskolas izglītības iestāde “Auseklītis”, Alojas Novadpētniecības centrs, Alojas pilsētas bibliotēka, bibliotēka “SALA”, Uzņēmējdarbības atbalsta centrs “SALA” un sporta metodiķiem.

Projekts ,,Ģimene un bērni – vērtība Alojā!”, Nr. 2021.LV/ĢDP/031“ ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ,,Ģimene un bērni – vērtība Alojā!”, Nr. 2021.LV/ĢDP/031“  saturu atbild Biedrība “Atbalsts Alojas Ausekļa vidusskolai”.” #SIF_vietagimenei