Alojas Novads

Starptautiskās karatē sacensības Tukumā

11.novembrī  Tukumā norisinājās starptautiskas karatē sacensības “Tukums Open/ Hayashi cup 2018”. Turnīrs pulcēja vairāk kā 300 sportistu no Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas. Šajā turnīrā Vidzemes Karatē Klubam izdevās izcīnīt 13 medaļas, no kurām 1 zelta, 5 sudraba un 7 bronzas. Zelta medaļu kategorijā “zēni 8-9 gadi +35 kg” izcīnīja Eduards Dūrens. Mārcis Skrīvelis startēja pieaugušo kategorijā “vīrieši +18 gadi OPEN”, lai arī pašam dotajā brīdī ir 16 gadi, un izcīnīja augsto 2.vietu. Kategorijā “zēni 14-15 gadi +63 kg” un “zēni 16-17 gadi -68 kg” startēja Andreass Meļņičenko, abās kategorijās Andreass izcīnīja 3.vietu. Šajās sacensībās piedalījās arī Reinis Kušķis, startējot grupā “zēni 10-11 gadi +40 kg”. Reinim tās bija pirmās starptautiskās sacensības, kurās diemžēl līdz medaļām tikt nesanāca, taču tika iegūta ļoti laba pieredze.

Apsveicam sportistus ar gūtajiem panākumiem! Turpinām trenēties un tiekties pēc jaunām uzvarām!