Aloja

Biznesa ideju konkurss

 • Biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai Alojas novadā

  Alojas novada pašvaldības “Biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai Alojas novadā”. Konkursa mērķis ir veicināt jaunu komersantu veidošanos Alojas novadā.

  Konkursa pieteikumu var iesniegt fiziska persona, kura apņemas nodibināt un reģistrēt Komercreģistrā komersantu (reģistrēt saimniecisko darbību) un uzsākt komercdarbību Alojas novadā, ja tiks pieņemts lēmums par finansējuma piešķiršanu.

  Pretendents nevar pieteikuma iesniegšanas un vērtēšanas brīdī būt īpašnieks/ dalībnieks citā komercsabiedrībā un/vai saimnieciskās darbības veicējs. Izņemot, ja Pretendents ir īpašnieks/ dalībnieks citā komercsabiedrībā, kurā vismaz 3 gadus nav notikusi saimnieciskā darbība.

  Konkursa nolikums

   

  Konkursa rīkotāja kontaktpersona Alojas novada Uzņēmējdarbības atbalsta centra SALA vadītāja Sabīne Stūre tel. 25749131, e–pasts: sabine.sture@aloja.lv

   

 • Biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai Alojas novadā 2021

  Jau sesto gadu Alojas novada pašvaldība organizēja “Biznesa ideju konkursu komercdarbības uzsākšanai Alojas novadā”, kura ietvaros pašvaldība paredzēja finansējumu 2500 EUR apmērā, kas paredzēts jauna komersanta dibināšanai un komercdarbības uzsākšanai.

  Konkursa laikā tika iesniegts un izvērtēts 1 biznesa idejas pieteikums, kurš arī saņēma pašvaldības finansējumu biznesa idejas realizēšanai.

  Biznesa ideju atbalsta rezultātā reģistrēts 1 jauns saimnieciskās darbības veicējs.

   

  Krista Jūlija Kreišmane izveidos Dizaina darbnīcu, piedāvās grafikas dizaina un sietspiedes drukas pakalpojumus.

   

  Biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai Alojas novadā 2020

  2020. gadā pašvaldība piešķīra finansējumu 2500 EUR apmērā, kas tika paredzēts jauna komersanta dibināšanai un komercdarbības uzsākšanai. Konkursa laikā tika iesniegti un izvērtēti 2 biznesa ideju pieteikumi. Pašvaldības finansējumu biznesa idejas realizēšanai ir ieguvis 1 no tiem.

  Biznesa ideju atbalsta rezultātā reģistrēts 1 jauns uzņēmums:

   

  SIA “Black bent woodworks” piedāvā koka interjera priekšmetus un mēbeles. Uzņēmums ražo šūpuļkrēslu statīvus, bērnu mēbeles un netradicionālus interjera dizaina priekšmetus, kuri ir gan praktiski, gan papildina interjeru.

  Biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai Alojas novadā 2019

  Jau piekto gadu Alojas novada pašvaldība organizēja “Biznesa ideju konkursu komercdarbības uzsākšanai Alojas novadā”, kura ietvaros pašvaldība paredzēja finansējumu 2500 EUR apmērā, kas paredzēts jauna komersanta dibināšanai un komercdarbības uzsākšanai.

  Konkursa laikā tika iesniegts un izvērtēts 1 biznesa idejas pieteikums, kurš arī saņēma pašvaldības finansējumu biznesa idejas realizēšanai.

  Biznesa ideju atbalsta rezultātā reģistrēts 1 jauns saimnieciskās darbības veicējs:

   

  Ilze Ozola piedāvā doties uz jebkuru purvu Latvijā un izstaigāt to ar purva kurpēm, kuras iegādājās par saņemto pašvaldības finansējumu. Lai gan Ilze piedāvā doties ekskursijās pa purviem visā Latvijā, viena no bāzes ekskursiju vietām ir Purezera purvs, kurš atrodas tepat Alojas novadā. Ekskursijas ir interaktīvas un to laikā ir ne tikai interesanti, bet arī ir iespējams iegūt daudz zināšanu.

   

   

  Biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai Alojas novadā 2018

  2018. gadā pašvaldība paredzēja finansējumu 2000 EUR apmērā, kas paredzēts jauna komersanta dibināšanai un komercdarbības uzsākšanai. Tika izsludināts konkurss, tomēr pieteikumi konkursam netika saņemti.

   

  Biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai Alojas novadā 2017

  Trešo gadu Alojas novada pašvaldība organizēja “Biznesa ideju konkursu komercdarbības uzsākšanai Alojas novadā”, kura ietvaros pašvaldība paredzēja finansējumu 2000 EUR apmērā, kas paredzēts jauna komersanta dibināšanai un komercdarbības uzsākšanai. Konkursa laikā tika iesniegti un izvērtēti 2 biznesa ideju pieteikumi, no kuriem neviens netika atbalstīts. Līdz ar to pašvaldības finansējums biznesa idejas realizēšanai netika saņemts.

   

  Biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai Alojas novadā 2016

  2016. gadā pašvaldība piešķīra finansējumu 7500 EUR apmērā, kas tika paredzēts jauna komersanta dibināšanai un komercdarbības uzsākšanai. Konkursa laikā tika iesniegti un izvērtēti 5 biznesa ideju pieteikumi. Pašvaldības finansējumu biznesa idejas realizēšanai ir ieguvuši 3 no tiem.

  Biznesa ideju atbalsta rezultātā reģistrēti 3 jauni uzņēmumi:

   

  IK “ME Kokteilis” piedāvā dažādus dzīvās mūzikas pakalpojumus, kā akustiskos koncertus, akustiskās balles, balles, koncertus. Šie pakalpojumi tiek piedāvāti klienta izvēlētajā dienā, vietā un laikā. Tiek piedāvāti arī apskaņošanas pakalpojumi un aparatūras īre.

   

   

  Santa Lazdiņa ir atvērusi skaistumkopšanas salonu Staicelē un sniedz dažādus skaistumkopšanas pakalpojumus, kā manikīrs, pedikīrs, sejas estētiskā kopšana un ķermeņa vaksācija klientam vēlamajā laikā. Tiek plānots pakalpojumus sniegt izbraucot ārpus salona, pie klienta uz mājām.

   

  Marina Vītola ir izveidojusi adīšanas salonu, iekārtojot telpas, kur strādāt un pieņemt klientus, kā arī iekārtas ērtākai darba veikšanai. Projekta ietvaros iegādājusies papildus adāmmašīnu, lai adīšanas pakalpojumus varētu sniegt augstākā līmenī. Var tikt realizētas dažādas klientu vēlmes, piedāvājot dažādus adījumus, kā šalles, cepures, cimdus, kleitas, mēteļus, segas, džemperus, vestes u.c.

   

  Biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai Alojas novadā 2015

  Pirmo gadu Alojas novada pašvaldība organizēja biznesa ideju konkursu “Biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai Alojas novadā”, kura ietvaros pašvaldība piešķīra finansējumu 2500 EUR apmērā, kas paredzēts jauna komersanta dibināšanai un komercdarbības uzsākšanai. Konkursa laikā tika iesniegts un izvērtēts 1 biznesa ideju pieteikums. 

  Biznesa ideju atbalsta rezultātā reģistrēts 1 jauns uzņēmums:

   

  IK “NAN Production”, kurš piedāvā augstas kvalitātes foto, video un dizaina pakalpojumus. Šie pakalpojumi pieejami ne tikai Alojas novadā. Ir iespēja pieteikt privātu foto sesiju studijā vai paša izvēlētā vietā. Palalpojami ir arī pieejami dažādos pasākumuos, kā kāzās, kristībās, dzimšanas dienas ballītēs, korporatīvos pasākumos, ģimenes un citos izklaides un atpūtas pasākumos.