Aloja

“RTKK čempionāts 2019” karatē sacensībās

16.februārī Rīgas 15. vidusskolā norisinājās ikgadējais “RTKK čempionāts 2019”, kurš šogad pulcēja 311 sportistus no 17 Latvijas karatē klubiem. Mūsu klubu pārstāvēja gan pieredzējuši, gan arī mūsu jaunākie sportisti, kopā tie bija 25 VKK karatisti, kuri cīnījās par godalgotām vietām. Šogad Alojas novada karatisti savu medaļu klāstu papildināja ar trīs zelta un vienu sudraba medaļām. Pirmās vietas izcīnīja Eduards Dūrens (kumite zēni U12 -45kg), Mārcis Skrīvelis (kumite zēni 16+ gadi +75kg, kā arī 2.vieta 16+ gadi Open) un Mairita Volde (kumite meitenes U10 +30kg). Tāpat kategorijā kumite zēni U10 -45kg 5.vietu izcīnīja Edijs Jurašs. Vēlos atzīmēt, ka Mairitai un Edijam šīs bija pirmās šāda mēroga sacensības, kurās viņi parādīja ļoti labu sniegumu.

Kopvērtējumā ar 23 izcīnītām medaļām – 9 zelta, 6 sudraba un 8 bronzas – Vidzemes Karatē Klubs ierindojās augstajā 2.vietā!

Treneris M.Halatins pateicas sportistiem par lielisku darbu un vecākiem par atbalstu!