Alojas Novads

Aicina darbā Staiceles pilsētas un pagasta pārvaldes vadītāju

Alojas novada pašvaldība ( reģistrācijas Nr. 90000060032) aicina darbā Staiceles pilsētas un pagasta  pārvaldes vadītāju

Darba pienākumi:

  • pārvaldes darba organizēšana un vadīšana;
  • pārvaldei nodoto īpašumu apsaimniekošana;
  • pagasta teritorijā realizēto pašvaldības projektu pārzināšana un administrēšana;
  • organizēt autoceļu, ielu, tiltu un laukumu ikdienas uzturēšanu;
  • sagatavot Pārvaldes budžeta pieprasījumu;
  • organizēt iedzīvotāju pieņemšanu un atbilstoši savai kompetencei izskatīt iesniegumus  un sūdzības;
  • sadarbība ar pašvaldības un citām institūcijām, informācijas aprites nodrošināšana.

Prasības pretendentam:

  • augstākā  izglītība;
  • labas komunikācijas prasmes, spēja argumentēt  un pamatot savu viedokli;
  • spēja patstāvīgi sagatavot pārvaldes darbības plānus, budžetu un investīciju pieprasījumus, kā arī veiksmīgi tos izpildīt;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte un lojalitāte;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • datora lietošanas prasmes (darbs ar dokumentu apstrādes programmām, internetu);

Kā priekšrocības tiks uzskatītas:

  • pieredze valsts pārvaldē, pašvaldības darbā vai  vadošā amatā;
  • pieredze un zināšanas projektu vadībā, ES struktūrfondu apguvē.

Mēs piedāvājam:

  • dinamisku, atbildīgu, radošu un interesantu pilna laika darbu;
  • stabilu darbu, sociālās garantijas un atalgojumu – 859,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas);
  • draudzīgu kolektīvu

Motivētu pieteikuma vēstuli, CV, izglītību  un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas iesniegt Alojas novada domē līdz 2020. gada 16. martam plkst. 17.00, sūtot e-pastu dome@aloja.lv, pa pastu Alojas novada domei, Jūras ielā 13, Aloja LV-4064, vai personiski, ar norādi “Pieteikums vakancei – Staiceles pilsētas pārvaldes vadītāja amata”.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu – interviju! Piesakoties vakancei, pretendents apstiprina, ka piekrīt savu personas datu apstrādāšanai un uzglabāšanai Alojas novada pašvaldībā ar mērķi, lai personas dati tiktu apstrādāti personāla atlases procesu un aktivitāšu ietvaros. Bez kandidātu piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.