Alojas Novads

Alojas Ausekļa vidusskola aicina darbā datorikas/ informātikas skolotāju

Alojas Ausekļa vidusskola aicina darbā datorikas/informātikas skolotāju (uz nenoteiktu laiku, 1 slodze, bruto mēnešalga no 790 EUR).

Galvenie amata pienākumi:
• Īstenot pamatizglītības programmu atbilstoši Valsts izglītības standartam;
• Kārtot dokumentāciju atbilstoši izglītības iestādes noteiktajām prasībām;
• Nodrošināt kvalitatīvu izglītošanās procesu;
• Veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti;
• Veidot pozitīvu saskarsmi ar izglītojamiem, vecākiem/aizbildņiem, skolas pedagogiem, darbiniekiem

Prasības kandidātiem:
• Atbilstoša augstākā pedagoģiskā izglītība

Piedāvājam:
• Strādāt jaunās, tehnoloģiski aprīkotās klašu telpās (pēc skolas ēkas rekonstrukcijas);
• Sociālās garantijas;
• Dienesta dzīvokli

CV un izglītību apliecinošus dokumentus sūtīt līdz 2020. gada 25. augustam uz adresi: alojas.vsk@aloja.lv vai pa pastu, vai ienest personīgi Alojas Ausekļa vidusskolā, Ausekļa iela 1, Aloja, Alojas novads, LV – 4064. Mob. tel. 26433308