Aloja

GTK „Aloja” starti janvārī

Alojas sporta hallē notika 11. Mazās Balvas starptautisko sacensību galda tenisā II kārta. Šajā kārtā startēja 33 sportisti no Latvijas un Igaunijas .

Netrūka spraigu un pārsteigumiem bagātu spēļu . Tā valmierietis Guntis Lezdiņš kurš sacensībās pārstāv GTK „Aloja”,iekļuva šo sacensību pusfinālā,kur gan zaudēja daudz jaunākajam mazsalacietim Mārtiņam Svīķim, taču spēlē par III vietu ar 3:2 veterānu duelī pārspēja smiltenieti Juri Siliņu,kurš jau ierasti daudzus gadus finālos cīnās par vadošajām vietām.

Finālā par I vietu arī šo sacensību ilggadējs dalībnieks,cīnoties par vadošajām vietām,Antti Luigemaa  no Pērnavas pārspēja Mārtiņu  Svīķi.

Tā II kārtas izcīņas laureāti šoreiz:

1.vieta Antti Luigemaa (Pērnava EST)

2.vieta Mārtiņš Svīķis (Alojas GTK)

3.Guntis Lezdiņš (Alojas GTK)

1.vieta sievietēm Daina Ročāne (Cēsis)

1.vieta veterāniem Juris Siliņš (Zelta veterāni)*

Labākais jaunietis Gustavs Graudiņš (Alojas GTK)

Labākais ārzemnieks Taavi Raidmets Pērnava EST)*

* Šajās nominācijās  netiek vērtēti I –III vietu ieguvēji  kopvērtējumā .

Janvāra pēdējās dienās Rīgā  turpinājās  Republikas komandu čempionāta III kārta. ALOJA- AP komanda  2.līgas čempionātā pēc 3. spēļu kārtas šobrīd kopvērtējumā atrodas  čempionāta līderu pozīcijās. Gaidām pēdējo 4.kārtu un izslēgšanas spēles.   Ar mainīgām sekmēm Republikas čempionātā startē  otra  GTK Aloja  komanda –ALOJAS  NSK  Tautas I līgā.