Aloja

Alojas novada jauniešiem panākumi karatē turnīrā

16. novembrī Vidzemes karatē kluba komanda devās uz Tukumu, kur norisinājās ikgadējais turnīrs “XXII Tukums Open – Hayashi cup 2019”. Šajā turnīrā kopā piedalījās apmēram 260 sportistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas. Starp pārstāvētajiem klubiem Vidzemes karatē klubs kopvērtējumā ierindojās 4.vietā, izcīnot 3 zelta, 4 sudraba un 3 bronzas medaļas. Vidzemes karatē kluba komandu pārstāvēja arī alojieši Mārcis Skrīvelis un Eduards Dūrens.

Mārcis Skrīvelis piedalījās kumite disciplīnā kategorijā zēni U18 + 61kg, kurā izcīnīja augsto 1.vietu, kā arī 3.vietu vecākā kategorijā vīrieši 18+ gadi OPEN. Pirmā cīņa M. Skrīvelim bija pret sportistu no Rīgas, kuru pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 8:0 pirms cīņas beigām. Otrā cīņa par tikšanu finālā bija pret Lietuvas izlases sportistu, kuram sīvā cīņā piekāpās ar rezultātu 0:1, savukārt cīņā par 3.vietu pārliecinoši uzvarēja sportistu no Latvijas ar rezultātu 8:0. 18 dalībnieku konkurencē kumite disciplīnā kategorijā zēni U12 +40 kg sīvas cīņas aizvadīja arī alojietis Eduards Dūrens, kurš rezultātā izcīnīja 7. vietu.