Alojas Novads

ALOJAS NOVADĀ Labi darīts!

Preču zīmes mērķis ir atbalstīt Alojas novadā ražojošos un pakalpojumu sniedzošos uzņēmumus. Veicināt dažāda veida Alojas novadā saražotās produkcijas un sniegto pakalpojumu atpazīstamību, pārdošanas apjoma pieaugumu, identificējot un saistot to ar Alojas novada pašvaldības administratīvo teritoriju, tādējādi veicinot arī Alojas novada popularizēšanu.

 

 

 

Uzņēmumi kuri lieto preču un pakalpojumu zīmi “ALOJAS NOVADĀ labi darīts!”:

Z/S “Krogdambji” tika izveidota 1996. gadā, tā nodarbojas ar biškopību un biškopības produktu ražošanu.

 

SIA “4M” (Saimniecībā „Ģinēni”) krūmmellenes vasaras siltumnīcās  tiek audzētas no 2011. gada.

 

Andrejs Lācis nodarbojas ar mājas un interjera lietu izgatavošanu. Kā arī veic nelielus restaurācijas un atjaunošanas darbus.

 

SIA “Draugu dārzs” nodarbojas ar būvniecību, remontē un rekonstruē ēkas, kā arī iepērk apses un melnalkšņa zāģbaļķus.

 

Z/S “Šita&ke” nodarbojas ar šitake  sēņu audzēšanu, piedāvājot dažādus šitake sēņu produktus: tējas, sēņu pulveri un skaidiņas, svaigas un kaltētas šitake sēnes. 

 

Bioloģiskā saimniecībā “Lielkalni” audzē veselību stiprinošus ogulājus un tējaugus, kurus realizē gatavojot džemus, ievārījumus, sīrupus, biezeņus, želejas, marmelādes, sulas, eļļas, sukādes, tējas un ziedes u.c. produktus.

 

Marina Vītola nodarbojas ar adīšanas un aušanas pakalpojumu sniegšanu.

 

Uvis Ezernieks nodarbojas ar māksliniecisko jaunradi – trauku matēšanu.

 

Nolikums Par preču zīmes „Alojas novadā Labi darīts!” lietošanu

Pieteikums

Lūdzam pieteikumu iesniegt Alojas novada domē (Jūras iela 13, Aloja), Uzņēmējdarbības atbalsta centrā – bibliotēkā “Sala” (Liepu iela 3, Ungurpils) vai elektroniski sūtot uz e-pastu sabine.sture@aloja.lv, ar norādi preču zīmes „Alojas novadā Labi darīts!” lietošanai.