Alojas administrācija

Noslēgusies Mazās balvas izcīņa galda tenisā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Alojā iesākās Mazās Balvas 7.sezonas sacensības galda tenisā. Dalībnieku skaits gan nebija ļoti liels (kopā 46 dalībnieki), taču neierasti daudz labu un ambiciozu dalībnieku tieši sportiskajā ziņā padarīja turnīru interesantu un spraigu līdz pat pēdējai finālspēlei. Viesi no Igaunijas un Lietuvas radīja starptautiska turnīra atmosfēru.

Pārsteigumi jau priekšsacīkstēs, un lielākās sensācijas autors bija vecmeistars Viesturs Jundzis no Smiltenes novada, kurš ar 3:2 pārspēja Lietuvas junioru izlases dalībnieku Romualdu Franckaiti no Jonišķiem. Par negaidītu varētu nosaukt arī Valsts čempiones Antras Vīnertes neiekļūšana labāko 12 finālistu skaitā, bet tā jau dažkārt Alojā mēdz notikt. Šoreiz labākais no alojiešiem – Modris Golubovs.

Un tā līdz pusfinālam nonāca visi trīs iepriekšējo sešu sezonu uzvarētāji – Juris Siliņš, Māris Ķuda un Jānis Svīķis, kā arī Māris Freibergs. Finālā Māris Ķuda ar 3:2 pārspēja Jāni Svīķi, bet spēlē par 3.vietu Māris Freibergs arī ar 3:2 uzveica Juri Siliņu.

1.kārtas uzvarētāji:

1.vieta – Māris Ķuda

2.vieta – Jānis Svīķis

3.vieta – Māris Freibergs

1.vieta sievietēm – Valerija Saričeva (EST)

1.vieta jauniešiem – Romualdas Franckaitis jun. (LTU)

1.vieta veterāniem – Juris Siliņš

Galvenais tiesnesis Ervīns Svīķis.

Nākamās kārtas sacensības notiks 27. decembrī.