Alojas administrācija

LU mecenātu stipendijas topošajiem studentiem

ceļamaizeLatvijas Universitātes (LU) Fonds jau vairākus gadus piedāvā iespēju 12.klašu abiturientiem uzsākt studijas LU, piesakoties mecenātu stipendijām. Abiturientiem jau sākot ar 1.februāri (līdz 10.martam) ir iespēja pieteikties stipendijai „Ceļamaize” izcilniekiem, un sociālajai stipendijai – Minnas Matildes Vilhelmīnes Petkevičs piemiņas stipendija. Abas paredzētas topošajiem LU studentiem studijām 2015./2016. akadēmiskajā gadā.

Pieteikšanās stipendijām norisinās, aizpildot pieteikuma anketu mājas lapā www.fonds.lv un augšupielādējot nepieciešamos dokumentus. Lai pieteiktos stipendijām, vidējā atzīme nedrīkst būt zemāka par 7,5 ballēm.

 

Stipendija “Ceļamaize” tiek piešķirta, pateicoties kompānijas “Arčers”, Annas Čakstes Rollins un Tēvijas fonda atbalstam.

 

Savukārt M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendijas pretendentiem nepieciešams pievienot arī izziņu no sociālā dienesta, kas apliecina ģimenes kopējo ienākumu līmeni vai apgrūtināto sociālo stāvokli.

 

Stipendijas apjoms ir 2200 eiro, ko var izmantot gan mācību maksas, gan ikdienas tēriņu segšanai – dzīvošanas izdevumiem un intelektuālai sevis pilnveidei.

 

Par LU Fondu un stipendijām

Sākot ar studiju 2.kursu, studentiem ik rudeni ir iespēja pieteikties gan LU dižmecenāta Kristapa Morberga stipendijai, gan Jauno pētnieku stipendijām eksaktajās, sociālajās vai humanitārajās zinātnēs. Aktuālā informācija par stipendijām, pieteikšanās noteikumiem un LU Fonda stipendiātiem atrodama mājas lapā www.fonds.lv

 

Stipendijas “Ceļamaize” ieguvēji 2014./2015.akad.gadā: Latvijas Universitâtes Fonda mecenâtu stipendiâtu suminâðana.http://www.fonds.lv/stipendiati/20142015-akad-gads/stipendija-celamaize/

Minnas Matildes Vilhelmīnes Petkevičs piemiņas stipendijas ieguvēji 2014./2015.akad.gadā: http://www.fonds.lv/stipendiati/20142015-akad-gads/mmvpetkevics-pieminas-stipendija/