Aloja

Pieteikšanās “Lielās talkas Pagalmu konkursam” pagarināta līdz 1.martam

Izsludināts “Lielās talkas Pagalmu konkurss” sadarbībā ar Pagalmu sakopšanas kustības atbalstītāju AAS “Gjensidige Baltic”. Aicinām piedalīties daudzdzīvokļu namu iedzīvotājus, kas vēlas kopīgiem spēkiem uzlabot vidi savos pagalmos!

 

Ja vēlies atpūsties skaistākā un sakoptākā pagalmā, un esi gatavs kopā ar saviem kaimiņiem to ne vien labiekārtot, bet pēc tam par to arī rūpēties, aicinām piedalīties “Lielās talkas Pagalmu konkursā”. Iespējams, tieši Tavs pagalms kļūs par vienu no “Lielās talkas” Pagalmu sakopšanas kustības projekta pagalmiem, kur notiks “Lielā Talka” kopā ar profesionāliem ainavu arhitektiem un studentiem no Latvijas augstskolām.

 

Plašāka informācija par Pagalmu konkursu un pieteikuma anketa

 

Noteikumi:

–    nofotografē pagalmu;

–    sarīko kaimiņu tikšanos un apspriediet pagalma problēmas;

–    vienojieties par vēlamajiem uzlabojumiem;

–    noskaidrojiet pagalma zemes piederību;

–    esiet gatavi paši līdzdarboties – piedalīties pagalma projekta apspriešanā kopā ar ainavu arhitektiem, studentiem un “Lielās Talkas” Pagalmu Sakopšanas kustības organizatoriem, vienoties par vēlmēm un savākt kaimiņu parakstus pagalma labiekārtošanas projektam;

–    Aizpildi anketu līdz 1.martam un nosūti uz e-pastu pagalmi@talkas.lv vai pa pastu biedrībai „PĒDAS.LV”, Mazā Pils iela 1, Rīga, LV – 1050.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Lielās Talkas Pagalmu sakopšanas kustības vadītāja Anete Lesīte

anete.lesite@gmail.com

 lielā-talka