Aloja

Vidzemē uzsācis darbu ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs

VUC_uzsak_darbu2015. gada marta beigās uz Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) ES struktūrfondu informācijas centra bāzes tika izveidota jauna struktūrvienība – VPR ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs. Tā darbības mērķis ir nodrošināt koordinētu atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai reģionā, sadarbojoties ar iestādēm un organizācijām, kas piedāvā dažāda veida atbalstu uzņēmējiem. Centrs pakāpeniski kļūs par vienas pieturas aģentūru uzņēmēju atbalstam, nodrošinot nepieciešamo zināšanu minimumu uzņēmējdarbības uzsākšanai.

 

Centra speciālisti interesentiem piedāvā konsultācijas gan par to, kā uzsākt savu biznesu, gan arī par pieejamajiem atbalsta instrumentiem, padarot rezultātu sasniegšanu efektīvāku. Pakāpeniski tiks izveidota atsevišķa informatīvā sadaļa VPR mājaslapā www.vidzeme.lv, kur vienkopus būs pieejama informācija par to, kā uzsākt uzņēmējdarbību, kur meklēt dažāda atbalsta iespējas. Tāpat mājaslapā būs pieejama informācija par tuvākajā nākotnē plānotajiem semināriem un citiem pasākumiem, kuru apmeklēšana varētu būtiski stiprināt zināšanas par veiksmīgas uzņēmējdarbības uzsākšanu un attīstīšanu. Paralēli konsultācijām un informācijas nodrošināšanai mājaslapā, tiks organizēti arī dažādi pieredzes apmaiņas braucieni pašvaldību uzņēmējdarbības speciālistiem un uzņēmēju grupām. Veidojot vienotu pašvaldību uzņēmējdarbības atbalsta tīklu, tiks stiprināta sadarbība ar pašvaldībām, nodrošinot konsultatīvo atbalstu piemērotu industriālo zonu atrašanā potenciālajiem investoriem un uzņēmējiem, kas vēlētos uzsākt darbību konkrētajās teritorijās.

VPR ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrsAdrese: Cēsu iela 19-61 (3.stāvs), Valmiera, LV-4201 

 

ES fondu informācijas un uzņēmējdarbības centra vadītāja  Komercdarbības speciāliste (konsultācijas par uzņēmējdarbības uzsākšanu un attīstību) 
Lelde Ābelelelde.abele@vidzeme.lv

Tālr. +371 64219021

Mob.t. +371 29266757 

Laima Engerelaima.engere@vidzeme.lv 

Tālr. +371 64219022

Mob.t. +371 28376912

Informāciju sagatavoja: Anita Āboliņa