Alojas administrācija

Staiceles vidusskolas futbolistiem – 3.vieta valstī Latvijas skolu futbola čempionāta finālturnīrā

8.maijā Rīgas 49.vidusskolas futbola laukumā un Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukumā notika 2015.gada Latvijas skolu futbola čempionāta finālturnīrs, kurā tika noskaidroti valsts čempioni kopumā trīs klašu un vecuma grupās. 

 

DiplomsStaiceles vidusskolas futbolisti – 8. un 9.klašu audzēkņi Alvis Jaunzems, Jānis Mariss Taulavičus, Mareks Migliņš, Adrians Miņins, Krišs PIinkulis, Ronalds Līsmanis, Klāvs Grosbergs, Gints Nurutdinovs, Egils Arturs Nazarovs, Roberts Kalnietis, Emīls Artūrs Sorokins valsts mērogā izcīnīja 3.vietu skolu futbolā. Treneris – Jānis Valaņins.

 

Balvas finālturnīra dalībniekiem apbalvošanas ceremonijā pasniedza Latvijas nacionālās futbola izlases pussargs Aleksejs Višņakovs. Par piedalīšanos finālturnīrā un tajā uzrādītājiem rezultātiem komandas saņēma futbola ekipējumu, kausus, diplomus un balvas no atbalstītājiem. Uzvarētāji katrā vecuma grupā tikmēr ieguva biļetes uz 2016.gada UEFA Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas turnīra spēli 6.septembrī Rīgā starp Latvijas un Čehijas nacionālajām izlasēm. 

Līdzjutēju novēlējumi futbolistiem

 

2015.GADA LATVIJAS SKOLU FUTBOLA ČEMPIONĀTA FINĀLTURNĪRS

KOPVĒRTĒJUMS

  • 4.-5. klases (2003.-2004. dzimšanas gada zēni)

1.vieta: LIEPĀJAS 8. VIDUSSKOLA
2.vieta: RĪGAS 72. VIDUSSKOLA
3.vieta: JELGAVAS 6. VIDUSSKOLA
4.vieta: VALMIERAS SĀKUMSKOLA
5.vieta: RĒZEKNES 6. VIDUSSKOLA
6.vieta: LUBĀNAS VIDUSSKOLA

 

  • 6.-7. klases (2001.-2002. dzimšanas gada zēni) 

1.vieta: RĪGAS 64. VIDUSSKOLA
2.vieta: JELGAVAS VALSTS ĢIMNĀZIJA
3.vieta: VALMIERAS SĀKUMSKOLA
4.vieta: DAUGAVPILS 10. VIDUSSKOLA
5.vieta: DAUKSTES PAMATSKOLA
6.vieta: KULDĪGAS CENTRA VIDUSSKOLA

 

  • 8.-9. klases (1999. – 2000. dzimšanas gada zēni)

1.vieta: TUKUMA RAIŅA ĢIMNĀZIJA
2.vieta: RĪGAS 60. VIDUSSKOLA
3.vieta: STAICELES VIDUSSKOLA
4.vieta: DAUGAVSPILS 3. VIDUSSKOLA
5.vieta: RĪGAS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
6.vieta: BALVU VALSTS ĢIMNĀZIJA

 

Katrā vecuma grupā finālturnīrā startēja pa vienai spēcīgākajai komandai no sešiem Latvijas reģioniem – Rīgas, Kurzemes, Latgales, Ziemeļaustrumiem, Zemgales un Vidzemes. 

 

Latvijas skolu futbola čempionāts tradicionāli risinājās teju visa mācību gada garumā. Skolu komandas savos reģionos tikās atlases turnīros un reģionālajās finālsacensībās, lai noskaidrotu reģiona spēcīgākās komandas trīs klašu grupās un tādējādi iegūtu ceļazīmes uz finālturnīru Rīgā. Šogad Latvijas skolu futbola čempionāta reģionālajās sacensībās kopumā piedalījušies ap 10 000 skolnieku. Komandas turnīrā sacentās futbolā 8:8, laukumā pavadot divus puslaikus pa 15 minūtēm katru.

 

Latvijas Futbola federācija (LFF) uzsver, ka Latvijas skolu futbola čempionāts ir lieliska iespēja skolām un pašvaldībām veicināt savu lokālpatriotismu, tāpēc ir pateicīga skolām, skolotājiem un skolniekiem par daudzskaitlīgo dalību sacensībās. LFF skolu futbolu nākotnē saskata kā vienu no savām attīstības prioritātēm, jo izglītības iestādes ir piemērotākā vieta iepriekš neatklātu futbola talantu apzināšanai.

 

Atgādinām, ka Latvijas skolu futbola čempionātā attiecīgajās vecuma grupās bez ierobežojumiem var piedalīties jebkura vispārizglītojošā iestāde, tāpēc skolas, kas šādu iespēju līdz šim vēl nav izmantojušas, aicinām nākotnē iesaistīties lielajā Vislatvijas skolu futbola čempionātā.

 

Latvijas skolu futbola čempionāta atbalstītāji – “Venden”, sporta preču veikals “Komanda” un “Piebalgas kvass”.

 

Latvijas Futbola federācija