Aloja

Aplikācijā “Vidzeme Coast” brīvdienu ceļvedis Vidzemes piekrastē

VidzemeCoast_foto_GitaMemmena (3)Vasara solās būt aizraujoša un saulaina, tāpēc Vidzemes piekrastes pašvaldību tūrisma informācijas centri, sadarbībā ar “Karšu izdevniecību “Jāņa sēta”” sagatavojuši noderīgu pārsteigumu piekrastes novadu apceļotājiem – mobilo aplikāciju “Vidzeme Coast”.

 

Aplikācija pieejama latviešu, krievu un angļu valodā un tajā pārskatāmi un ērti iespējams atrast informāciju par 676 objektiem un pakalpojuma sniedzējiem Alojas, Carnikavas, Limbažu, Salacgrīvas un Saulkrastu novados, informāciju par visu novadu ievērojamākajiem apskates objektiem un to atrašanās vietām – katram apskates objektam kartē pieejams apraksts, kontaktinformācija un fotoattēli. Kartē attēloti arī maršruti autobraucējiem, kājāmgājējiem, laivotājiem un velobraucējiem, kā arī informācija par 2015.gada lielākajiem pasākumiem visā Saviļņojošās Vidzemes teritorijā.

 

Mobilā aplikācija palīdzēs saplānot „Saviļņojošās Vidzemes” apceļošanu, ērti atrast tuvumā esošās ēdināšanas iestādes vai naktsmītnes, un pat kartē iezīmēs tuvāko ceļu, pa kuru nonākt galamērķī. 

 

Kopīgas mobilās aplikācijas izstrāde jau ilgu laiku bijusi „Saviļņojošā Vidzeme” tūrisma klastera iniciatīvas (Alojas, Carnikavas, Limbažu, Salacgrīvas un Saulkrastu pašvaldību) darāmo lietu sarakstā. Nu, kad pats darbietilpīgākais posms – informācijas sākotnējā sagatavošana un ievadīšana – ir aiz muguras, iesaistītās pašvaldības cer uz vēl lielāku tūristu aizrautību Saviļņojošās Vidzemes apceļošanā.

 

Android ir pasaulē populārākā viedtālruņu operētājsistēma, kura tiek izmantota vairāk nekā 80% ierīcēs. Šī iemesla dēļ pirmā “Vidzeme Coast” lietotnes versija ir izstrādāta Android viedtālruņiem un planšetām. Lietotne atbalsta visas operētājsistēmas versijas, sākot ar 3.0. Lietotāji var ielādēt “Vidzeme Coast” Google Play veikalā bez maksas.


Informāciju sagatavoja

Gita Memmēna