Aloja

Aicina sniegt ierosinājumus par ideju piešķirt balvu “Sirds skolotājs” vispārizglītojošo skolu pedagogiem

Alojas novada Uzņēmēju konsultatīvās padomes locekļi nākuši klajā ar ideju piešķirt balvu “Sirds skolotājs” Alojas novada vispārizglītojošo skolu pedagogiem. Balvas piešķiršanas mērķi ir pateikties pedagogiem par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbībā un sasniegumiem izglītībā, motivēt pedagogus ieinteresēt skolēnus padziļinātu zināšanu un prasmju apguvei, kā arī veicināt izglītības kvalitāti, sekmējot konkurētspējīgas izglītības iegūšanas iespējas Alojas novadā.

 

Plānots katru gadu pasniegt vienu balvu 1000 EUR apmērā, kas tiks izmaksāta no šim mērķim saziedotajiem līdzekļiem. Plānots, ka lielāko ieguldījumu balvas nodrošināšanā sniegs tieši Alojas novada uzņēmēji, tomēr ziedot tiks aicināts ikviens.

 

Alojas novada Uzņēmēju kopsapulcē 9.decembrī tika lemts, ka nolikumu par balvas piešķiršanu nepieciešams nodot publiskai apspriešanai. Savas idejas un ierosinājumus līdz 2017.gada 31.janvārim aicināts izteikt ikviens, nosūtot informāciju Alojas novada domes projektu vadītāja asistentei Elīnai Rullei uz e-pastu: elina.rulle@aloja.lv

Ar nolikumu iespējams iepazīties šeit: Nolikums