Aloja

ZAAO iegūst augstu novērtējumu Ilgtspējas indeksā

ilgtspeja10.jūnijā SIA ZAAO (ZAAO) Ilgtspējas indeksa apbalvošanas ceremonijā saņēma Sudraba kategorijas godalgu. Ilgtspējas indeksā ZAAO piedalās jau sesto reizi un gadu no gada pierāda savu spēju sasniegt augstus rezultātus piecās galvenajās darbības jomās: stratēģija, sabiedrība, vide, tirgus attiecības un darba vide.

 

ZAAO Attīstības daļas vadītāja Ingrīda Gubernatorova: “Liels gandarījums par saņemto augsto novērtējumu. Paldies vērtētājiem! Darbinieki ir uzņēmuma vērtība un veiksmes pamats, tādēļ rūpes par tiem un labvēlīgas vides veidošana ir būtiska sastāvdaļa mūsu ikdienas darbā. Iesaistot darbiniekus kopējo interešu sasniegšanā, mērķtiecīgi cenšamies soli pa solim arvien vairāk iedzīvināt atbildīga biznesa principus uzņēmuma kultūrā. Dalība Ilgtspējas indeksā dod iespēju iepazīt idejas un labās prakses piemērus, kurus varam aizgūt, lai veicinātu ilgtspējas attīstību savā uzņēmumā un ieguvēji būtu visa sabiedrība.”

 

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītas metodoloģijas pielietošanu, palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.

 

Plašāk par ilgtspējas indeksu: http://www.incsr.eu/lv/novertejums/

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Leimane

SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste