Alojas administrācija

Novada sporta spēļu stūrakmeņi – sportisks gars, labs noskaņojums un draudzība

20. augustā Alojas sporta laukumā norisinājās novada sporta spēles. Ilgi gaidītais sausais un saulainais laiks pulcēja krietnu pulku sportotāju un līdzjutēju. Dalību sacensībās bija pieteikušas desmit komandas, pārstāvot novada pagastus, pilsētas, uzņēmumus, iestādes un citas interešu grupas.

 

Pasākuma organizatori bija parūpējušies par sporta veidu dažādību. Dalībnieki mērojās spēkiem septiņās disciplīnās – komandās un individuāli.

 

Sacensību rītā sanākušos uzrunāja domes priekšsēdētājs Valdis Bārda aicinot uz aktīvu sportošanu un lielisku laika pavadīšanu. Viņš ar humoru ieteica izvairīties no traumām un atgādināja par medicīnas pakalpojumu sadārdzināšanos. Pēc uzrunas komandas steidza rādīt sagatavotos sveicienus un kolektīva vizītkartes.

 

Vissīvākā cīņa starp komandām risinājās futbola laukumā, kur meistarībā sacentās kājbumbas meistari. Spraigu momentu netrūka arī volejbola laukumā. Savukārt lielu jautrību dalībniekos un atbalstītājos izraisīja komandu stafete, kurā noskaidroja veiklāko, precīzāko un meistarīgāko komandu. Azartiska izvērtās arī sacensība “Saimnieks un saimniece”, kurā piedalījās divi pārstāvji no katras komandas. Abiem nācās šķirot pupiņas, ar slotas palīdzību atdalīt kartupeļus no sīpoliem un sadarboties mērķa sasniegšanā. Komandu vadītāji azartiski cīnījās spēlē “Lielais boss”. Ikviens varēja rādīt savu varēšanu individuālajās sacensībās – šautriņu mešanā, lēkšanā ar lecamauklu, kā arī baļķa mešanā un šķīvīšu mešanā pa mērķiem (rezultātus skatīt pielikumā zemāk).

 

Kopvērtējumā pārliecinošu uzvaru guva komanda “P.K.U. PUIKULE”, otrajā vietā atstājot Ungurpils komandu, bet trešie – komanda “STAICELE”.

 

Par nepārtrauktu dalībnieku informētību un uzmundrinājuma vārdiem pasākuma laikā rūpējās sacensību galvenais tiesnesis Aldis Pinka. Organizatori atzīst, ka priecējusi lielā dalībnieku atsaucība, tāpat viņiem ir milzīgs prieks par tiesnešiem, kuri palīdzēja šo dienu padarīt par lieliskiem sporta svētkiem. Tiesnešu pienākumus aktīvi pildīja novada sporta organizatori un citi ļaudis, kuri atsaucās rīkotāju aicinājumam.

 

Sportisks gars, labs noskaņojums un draudzība bija galvenie sporta svētku stūrakmeņi.

 

Liānas Lilenblates-Sipko teksts un foto

 

Kopvērtējums

Rezultāti_individuālie sporta veidi