Aloja

Siguldas biznesa inkubatora seminārā lektori iepazīstinās ar nākotnes biznesa izaicinājumiem un prasmēm

bi_siguldaLatvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Siguldas biznesa inkubators sadarbībā ar Siguldas novada domi aicina topošos un esošos uzņēmējus uz semināru “Fokuss nākotnē – biznesa attīstības tendences”.

 

Pasākums norisināsies š.g. 20. aprīlī no plkst. 13.30 līdz 17.30 Siguldas slimnīcas administratīvā korpusa 2. stāva konferenču zālē, Lakstīgalas ielā 13, Siguldā.

 

Pasākumā lektori iepazīstinās ar nākotnes tendencēm un perspektīvām uzņēmējdarbībā. Dalībnieki uzzinās par pārmaiņu procesiem darba vidē tehnoloģiju attīstības laikmetā, prasmēm un kompetencēm, kas tiks sagaidītas no nākotnes darbinieka, kā arī iegūs zināšanas par tīklošanās būtību un sociālo tīklu nozīmību uzņēmējdarbībā. Semināra mērķis ir dot impulsu jaunajiem, topošajiem un arī esošajiem uzņēmējiem uz biznesa veidošanas iespējām un potenciālu paskatīties no augstāka skatupunkta.

 

Siguldas biznesa inkubatora seminārā Tele 2 personāla vadības departamenta direktore Aija Bite-Ozere stāstīs, kādi darbinieki būs pieprasīti Latvijas uzņēmumos nākotnē.

 

Digitālā Meistarība vadītājs Jānis Jakobs skaidros, kā izmantot sociālos tīklus kā platformu uzņēmējdarbībai.

 

iProspect vadītājs Aleksandrs Pasters iepazīstinās ar 5 pamatprincipiem veiksmīgai uzņēmumu attīstībai digitālajā ekonomikā.

 

Savukārt DarbaGuru.lv vadītāja Inga Daliba foruma dalībniekiem ar praktiskiem padomiem palīdzēs attīstīt prasmīga tīklotāja paradumus veiksmīgam biznesam un karjerai.

 

SEMINĀRA PROGRAMMA

 

Pieteikšanās pasākumam šeit, vietu skaits ierobežots.

Seko līdzi LIAA Siguldas biznesa inkubatora aktivitātēm Facebook: https://www.facebook.com/LIAASiguldasBI/

 

Kontaktinformācija:
Signe Millere

Projektu vadītāja

Siguldas biznesa inkubators

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

62400903

signe.millere@liaa.gov.lv

www.liaa.gov.lv