Aloja

Seminārs “LATVIJAS VALSTS SIMTGADE KĀ IESPĒJA UZŅĒMĒJIEM”

Bez nosaukumaLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs aicina uz semināru “LATVIJAS VALSTS SIMTGADE KĀ IESPĒJA UZŅĒMĒJIEM” 2017. gada 7. jūlijā plkst. 15:00-16:30 LTRK namā, Rīgā, K. Valdemāra ielā 35.

 

Seminārā Latvijas valsts simtgades biroja pārstāvji pastāstīs par uzņēmēju iesaistes iespējām un simtgadi kā mārketinga un reputācijas celšanas instrumentu gan Latvijā, gan starptautiskā mērogā.

 

Pieejama Latvijas valsts simtgades piederības zīme, kas var kļūt par greznu rotu Latvijā ražotiem un dizainētiem produktiem, reprezentācijas piederumiem, piedāvājot pakalpojumus vai īstenojot komunikācijas projektus. Biroja pārstāvji pastāstīs par kārtību, kādā uzņēmumi var izmantot Latvijas valsts simtgades piederības zīmi.

 

Simtgade ir iespēja gatavot jaunus produktus un pakalpojumus, kas stāsta Latvijas stāstu, stāsta uzņēmuma vēsturi un sasniegumus, tostarp gatavot Latvijas valsts simtgades suvenīrus. Seminārā tiks sniegti piemēri, kā uzņēmēji jau gatavo piedāvājumus simtgades zīmē un kā var iesaistīties suvenīru un reprezentācijas materiālu gatavošanā.

 

Simtgade ir iespēja iesaistīties simtgades programmas notikumu sagatavošanā un norisē, aicināt uz Latviju ārvalstu partnerus, vienlaikus profesionālo kontaktu uzturēšanai parādot Latvijas kultūru, vēsturi, dabu.

 

Seminārā tiks sniegts ieskats nozīmīgākajos Latvijas valsts simtgades programmas notikumos.

 

Uzņēmēji ir aicināti līdzdarboties iniciatīvas „Latvijas Skolas soma” attīstīšanā, kas paredz dot iespējuikvienam no vairāk nekā 200 tūkstošiem Latvijas skolēnu valsts garantētās izglītības iegūšanas ietvaros iespēju klātienē pieredzēt Latvijas vērtības un sasniegumus.

 

Latvijas valsts simtgades biroja pārstāvji:

Linda Pavļuta, Latvijas valsts simtgades biroja vadītāja;

Inga Oliņa, Latvijas valsts simtgades biroja vadītājas vietniece un mārketinga vadītāja;

Aija Tūna, Latvijas valsts simtgades biroja izglītības un jauniešu projektu vadītāja.

 

Dalība BEZMAKSAS

 

Reģistrācija semināram: http://mlgn.to/39cd