Aloja

Sociālie un radošie uzņēmēji aicināti uz sadarbības veicināšanas semināru “RADOŠI RISINĀJUMI UZŅĒMĒJDARBĪBĀ”

interregRīgas plānošanas reģions aicina Jūsu pašvaldības sociālos un radošos uzņēmējus uz sadarbības veicināšanas semināru “RADOŠI RISINĀJUMI UZŅĒMĒJDARBĪBĀ” kopstrādes telpā “Teikums” (Gustava Zemgala gatve 78, Rīga) šā gada 30.janvārī!

 

Semināra mērķis ir iniciēt jaunas sadarbības iespējas starp Latvijas un Igaunijas uzņēmumiem, iepazīstināt ar potenciālajiem sadarbības modeļiem, it īpaši valstu perifērijās, daloties pieredzē, veidojot saziņu un potenciālu pārrobežu sadarbību, izmantojot prezentācijas un moderētu iepazīšanās sesiju. Seminārs pulcēs esošus un jaundibinātus Igaunijas un Latvijas sociālos un radošos uzņēmējus. Dalībniekiem tiks lūgts sagatavot viena slaida 2 minūšu prezentāciju iepazīstināšanai ar sevi un savu uzņēmumu; ieteicams līdzi ņemt izdales materiālus.

 

Semināra darba valoda: angļu valoda

Reģistrācija semināram šeit: http://ej.uz/matchmakingRiga

Pielikumā: Semināra programma

 

Seminārs tiek rīkots projekta “Pārrobežu uzņēmējdarbības veicināšana sociālās un radošās industrijas nozarēs” (Social & Creative) ietvaros, kas tiek īstenots ar Interreg Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020″ atbalstu.

 

Projekts tiek īstenots sadarbojoties Rīgas plānošanas reģionam (projekta vadošais partneris), Nodibinājumam “Jauno uzņēmēju centrs “Jobs&Society””, Tartu Univeritātei un Tartu Radošās industrijas centram, sadarbībā ar biedrību “Sociālās inovācijas centrs”. Projekts tiks īstenots periodā līdz 2019.gada maijam un tā laikā sociālās un radošās industrijas uzņēmumiem tiks piedāvāts piedalīties virknē pasākumu, gan pārrobežu sadarbības veidošanai, gan iespēja dalīties ar pieredzi pieredzes apmaiņas braucienos kopā ar Latvijas un Igaunijas radošajiem un sociālajiem uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem, gan piedalīties 4 moduļu intensīvās apmācībās Latvijā un Igaunijā, gan piedalīties projekta noslēguma pasākumā – izstādē/gadatirgū “Sociāls un radošs” Rīgā.

 

Jana Briede

Projektu koordinatore

Rīgas plānošanas reģions

Zigfrida Annas Meierovica bulv.18

Rīga, LV 1050, Latvija

Tel. +371 25463666

Fax +371 67226431

www.rpr.gov.lv