Aloja

Aicina uzņēmējus pieteikties praktiskam divu dienu eksporta semināram koksnes un mēbeļu nozarei

Bez nosaukumaMeklējat veidus, kā attīstīt savu biznesu un rīkus ātrākai eksporta tirgu apgūšanai? Instrumentu loks ir plašs, izmantojiet iespēju un jau šodien piesakieties eksporta semināram, lai izstrādātu rīcības plānu un uzzinātu, kā sākt pārdot ārvalstu tirgos, piesaistot eksporta speciālistus ārpakalpojumā. Koksnes un mēbeļu nozares pārstāvjiem iespēja piedalīties vienā no divu dienu eksporta semināriem, kas norisināsies no 12. – 13. martam Vaimelā (Igaunijā) un no 14. – 15. martam Valmierā.

 

Plānojot uzsākt eksportu, jāsaskaras ar virkni jautājumu, sākot ar nepieciešamību pēc analīzes par uzņēmuma un produkta gatavību eksportam, prioritāšu izšķiršanu, nereti arī atduroties pret ierobežotiem resursiem uzņēmuma iekšienē. Lai ģenerētu pārdošanas rezultātus, pastāv iespēja meklēt kompetences ārpus uzņēmuma, nododot eksporta pārdošanu speciālistiem ārpakalpojumā. Kādas ir iespējas un riski šādai sadarbībai? Iegūt atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, modelēt sava uzņēmuma eksporta iespējas, apgūt praktiskus rīkus, lai strādātu ar eksporta speciālistiem ārpakalpojumā, varēs divu dienu intensīvā eksporta seminārā.

 

Seminārā Vaimelā (12.-13. marts) aicināti piedalīties koka mēbeļu ražotāji, savukārt seminārā Valmierā (14.-15. marts) tematiski tiks vērsta uzmanība koka ēku un koka būvniecības produktu uzņēmumu segmentam. 

 

PROGRAMMAŠEIT

Seminārā ar pieredzi dalīsies:

  • Jakob Saks – 20 gadu pieredze eksporta projektu vadībā dažādos uzņēmumos, attīstot vairākus zīmolus no to pirmsākumiem līdz pasaules tirgiem (Rabaconda u.c.). Dalīsies pieredzē kā strādāt ar eksporta speciālistiem ārpakalpojumā.
  • “Gateway & Partners” – vadošais eksporta konsultants Baltijā. Ar septiņu gadu pieredzi, konsultējot kuplu skaitu uzņēmumu koka ēku un mēbeļu ražošanas segmentā, dalīsies eksporta konsultante Krista Pētersone.

 

REĢISTRĒŠANĀS (Seminārs MVU ir saskaņā ar De Minimis noteikumiem, lūdzu, reģistrācijas formā aizpildiet nepieciešamo informāciju)

  • Eksporta seminārs Vaimelā (Igaunija): ŠEIT
  • Eksporta seminārs Valmierā: ŠEIT

 

Darba valoda: angļu (nodrošināts tulkojums latviešu valodā)

Ieeja: bez maksas

 

Papildu informācija sociālos tīklos:

12.-13. marts, Vaimela (Igaunija): Facebook

14.-15. marts, Valmiera:  Facebook

 

Papildu informācija: Laima Engere, +371 28376912, laima.engere@vidzeme.lv un Lauri Semevsky, +372 57704045, lauri@tsenter.ee.

Semināru organizē Vidzemes plānošanas reģions un Kokapstrādes un mēbeļu ražošanas centrs Igaunijā (Tsenter – Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus) projektā “Kokapstrādes un mēbeļu industrijas produktu inovācijas un eksports Veru apgabalā un Vidzemes plānošanas reģionā”, Latvijas-Igaunijas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Bīviņa
Vidzemes plānošanas reģiona
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 28674617
E-pasts: ieva.bivina@vidzeme.lv