Aloja

Projekts zaļajiem uzņēmējiem

naturebizzAr vien pieaugošā interese pēc dabīgiem, veselīgiem un ekoloģiskiem produktiem un pakalpojumiem rada zaļās mikro uzņēmējdarbības izaugsmes iespējas. Lai palīdzētu veicināt mazo uzņēmēju prasmes un kompetences zaļā biznesa attīstībā, Vidzemes Augstskola sadarbībā ar partneraugstskolām realizē projektu NatureBizz – Uzņēmējdarbības veicināšana zaļās ekonomikas izaugsmes ietvaros.

 

Projekta gaitā tiks aptaujāti reģiona mazie uzņēmēji, kuru darbības pamatā ir vietējo dabas resursu izmantošana. Intervijās tiks noskaidrots, kas ir tās prasmes un zināšanas, kas šobrīd trūkst uzņēmējiem un kas būtu nepieciešams veiksmīgai biznesa attīstībai. Pēc datu apkopošanas visās projekta partnervalstīs, tiks izveidoti kopīgi apmācību kursi par nozares specifiskajām biznesa prasmēm un nepieciešamajām zināšanām efektīvā dabas resursu izmantošanā.

 

Projektā laipni aicināts piedalīties ikviens mazais – mikro zaļais uzņēmējs, kuram ir interese dalīties savā pieredzē un vēlēšanās uzlabot uzņēmumā esošo situāciju. Interesentiem lūgums atsūtīt e-pasta vēstuli par savu uzņēmumu uz adresi laura.fisere@va.lv.

 

Projekts NatureBizz – Business and Wellness from Green Economy Growth – (01.03.2018.-31.10.2020.) ir Interreg Centrālās Baltijas programmas projekts, kurā piedalās Satakuntas universitāte Somijā, Tartu Universitātes Pērnavas koledža Igaunijā, Sodertornas universitāte Zviedrijā un Vidzemes Augstskola Latvijā.

 

Sīkāka informācija par projektu:
www.projectnaturebizz.eu