Aloja

LIAA Siguldas Biznesa inkubatorā atvērta pieteikumu pieņemšana pirmsinkubācijas un inkubācijas programmām

bi_siguldas

Laika posmā no 3. – 19. septembrim var tikt organizēti informatīvi semināri Alojas novadā par LIAA Siguldas Biznesa inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un pieteikšanās kārtību, interesentiem lūgums pieteikties zane.lapsane.celma@aloja.lv

 

No š.g. 3. – 19. septembrim fiziskas personas un uzņēmumi ar biznesa ideju, un komersanti ar skaidru biznesa modeli, kas nav vecāki par 3 gadiem, var iesniegt pieteikumus inkubatora atbalstam.

 

Augusta beigās LIAA Siguldas Biznesa inkubatorā (Pils ielā 16, Siguldā) tiek rīkotas informatīvas stundas, lai iepazītos ar inkubatora pakalpojumiem un pieteikšanās kārtību, kā arī notiks koprades jeb co-working diena:

21. augustā plkst. 9:00 info stunda,

22. augustā plkst. 8.30.-17.00 koprades diena,

28. augustā plkst. 16.00 info stunda.

 

Pirmsinkubācijā var pieteikties fiziskas personas vai uzņēmumi, kas vēlas pētīt un testēt savu biznesa ideju. 6 mēnešu ilgā posmā klients meklē atbilstošāko biznesa darbības modeli, piedalās apmācībās, pēta tirgu, izstrādā biznesa plānu un saņem individuālas konsultācijas. Gan pirmsinkubācijas, gan inkubācijas klienti var izmantot iespēju strādāt koprades birojā.

 

Inkubācijas atbalsta ietvaros inkubatora dalībniekiem ir iespēja saņemt ne tikai konsultācijas un apmācības, bet arī 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām un prototipu izstrādēm, sertificēšanai, laboratoriju izmaksām u.c. Šo pakalpojumu iegādi nodrošina LIAA.

 

Inkubācijas programmā gadu vecam uzņēmumam ir iespēja pretendēt arī uz grantu (ar 50% līdzfinansējumu) līdz 10 000 EUR pakalpojumu iegāde. Kā arī pieejami granti (līdz 5 000 EUR) aprīkojuma iegādei no otrā inkubācijas gada. Šos pakalpojumus sākotnēji 100% apmērā apmaksā uzņēmējs. Programma pieejama uzņēmumiem, kas nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem, un tā ilgst līdz četriem gadiem, kamēr uzņēmums ir sasniedzis inkubācijas mērķus.

 

Pieteikuma kārtība un iestāšanās veidlapa gan pirmsinkubācijas, gan inkubācijas programmām atrodama šeit:  http://ej.uz/inkubacijas_pieteikums

Pieejamas arī individuālas konsultācijas par iestāšanās procedūru, iepriekš piesakoties: sigulda@liaa.gov.lv vai zvanot: 62400903.

 

Siguldas biznesa inkubatora pakalpojumi ir pieejami 12 novadu teritorijās – ne tikai Siguldas, bet arī Alojas, Ādažu, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Krimuldas, Limbažu, Mālpils, Salacgrīvas, Saulkrastu un Sējas novadu uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem.

 

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti ERAF projekta “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.

 

LIAA Siguldas biznesa inkubatora aktivitātēm var sekot līdzi Facebook lapā: https://www.facebook.com/LIAASigulda/

 

Kontaktinformācija:

Signe Millere

Projektu vadītāja

Siguldas biznesa inkubators

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

62400903

sigulda@liaa.gov.lv

www.liaa.gov.lv