Aloja

Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Vidzemes Biznesa dienai tiešsaistē

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK)  Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā AS Swedbank aicina uzņēmējus piedalīties šī gada otrajā LTRK Vidzemes Biznesa dienas tiešsaistes pasākumā, kas notiks 26. janvārī,  Zoom platformā.

Biznesa dienas pasākumā, kura virstēma ir “Ilgtspējas virzieni uzņēmējdarbībā”, ar atklāšanas uzrunu uzstāsies LTRK prezidents Aigars Rostovskis. Par aktualitātēm ar prezentācijām uzstāsies vairāki eksperti – ZAAO valdes priekšsēdētājs Gints Kukainis Biznesa dienas dalībniekus iepazīstinās ar atkritumu pārstrādes aktualitātēm Vidzemē/Latvijā, savukārt Inovāciju eksperte Ilona Platonova uzstāsies ar prezentāciju par tēmu “Kā piesaistīt līdzekļus zaļām investīcijām?”.

VARAM Investīciju politikas departamenta Vides investīciju nodaļas vecākā eksperte Signe Zakka un VARAM Investīciju politikas departamenta direktora vietniece Evija Bistere iepazīstinās ar “Zaļo” investīciju aktualitātēm. Vidzemes plānošanas reģiona energoefektivitātes eksperts Jānis Ikaunieks dalībniekus iepazīstinās ar finanšu rīkiem un instrumentiem energoefektivitātei un AER, savukārt Swedbank Ilgtspējas attīstības vadītāja Adriāna Kauliņa iepazīstinās ar to, kā biznesu ietekmēs klimata pārmaiņas. “RePlastic” vadītājs Jānis Kravalis pasākuma dalībniekus iepazīstinās ar tēmu “Dārza mēbeles no pārstrādātas plastmasas”.

“Turpmākie gadi būs izšķiroši cīņā pret klimata pārmaiņām, un uzņēmumiem būs īpaši svarīgi pāriet uz ilgtspējīgākiem uzņēmējdarbības modeļiem, kas iet soli tālāk par enerģijas patēriņa samazināšanu. Viens no veidiem, kā to paveikt, ir ieviest ESG (Environmental. Social. Governance) pieeju, jeb ilgtspējīgas uzņēmējdarbības praksi, kas ietver trīs kritērijus – uzņēmuma ietekmi uz vidi, sociālo pārvaldību un korporatīvo pārvaldību,” norāda Adriāna Kauliņa, Swedbank Ilgtspējas attīstības vadītāja Latvijā.

Pasākumu vadīs LTRK valdes loceklis, Politikas daļas direktora vietnieks Jānis Lielpēteris un tā ietvaros dalībniekiem būs iespēja noskaidrot atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem.

Dalība pasākumā ir bezmaksas un tikai ar iepriekšēju reģistrāciju. 

Reģistrācija: https://ej.uz/vidzeme_260121

Sagatavoja:

Inese Raiba

Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera