Aloja

LIAA Valmieras biznesa inkubatorā strauji tuvojas pavasara uzņemšana

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubatora komanda gatavojas 2021. gada pavasara uzņemšanai. Jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori tiek aicināti iepazīties ar biznesa inkubatora sniegtajām iespējām attālināti, apmeklējot informatīvu semināru ‘’Info stunda’’, kas norisināsies 11. februārī plkst. 12.00.

No 2021. gada 1. līdz 20. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas un pirmsinkubācijas programmās LIAA Valmieras biznesa inkubatorā. Inkubācijas atbalsta programmai aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem, savukārt, pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan arī juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju kā arī, pozitīvā rezultātā, īstenot šo ideju dzīvē.

Pieteikumus abām programmām varēs iesniegt elektroniski, nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz pasts@liaa.gov.lv (edoc iesniegšanas termiņa laika zīmogs – līdz plkst. 23:59) vai arī, nosūtot fiziski parakstītus pa pastu LIAA Valmieras biznesa inkubatoram (Valmierā, Purva ielā 12a, LV-4201).

Februārī un martā LIAA Valmieras biznesa inkubators rīkos attālinātus, informatīvus seminārus ‘’Info stunda’’, kuru laikā stāstīs par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa ideju vai uzņēmējdarbības attīstībai.  Tāpat tiks stāstīts arī par uzņemšanas kārtību inkubatorā. Papildu informācija par pirmo semināru, kas norisināsies 11. februārī plkst. 12.00-13.00, pieejama šeit: https://www.liaa.gov.lv/lv/notikums/info-stunda-valmiera-11-feb-2021.

Informatīvie semināri tiks organizēti arī 18. un 25. februārī, 4. un 11. martā. Papildus informācija: https://www.liaa.gov.lv/lv/notikumu-kalendars

LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs Jurģis Priedītis uzsver, ka šī ir viena no pēdējām lielajām uzņemšanām LIAA Valmieras biznesa inkubatorā, jo LIAA biznesa inkubatoru programma pamazām tuvojas izskaņai. Ja ir ideja vai bizness, kuram ir nepieciešams atbalsts attīstībā, tad šis ir pēdējais mirklis pieteikties kādā no programmām. Tāpat J.Priedītis aicina visus interesentus apmeklēt informatīvos seminārus un pieteikties konsultācijām savlaicīgi, kā arī neatlikt pieteikumu iesniegšanu uz pēdējo brīdi.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību reģionos. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators”.

Seko LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm: https://www.facebook.com/LIAAValmiera/
Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ
Par inkubācijas programmu: https://youtu.be/jTis0NTX_A0

Informāciju sagatavoja:

Alise Razminoviča

LIAA Valmieras biznesa inkubatora

Vecākā projektu vadītāja

alise.razminovica@liaa.gov.lv