Aloja

“Latvijas Vēstnesī” oficiālās publikācijas: Latvijā līdz 14. novembrim noteikta “mājsēde”

20. oktobra pievakarē oficiālā izdevuma Latvijas Vēstnesis (vestnesis.lv) papildu laidienā Nr. 203A izsludināti divi jaunie valdības lēmumi, kas pieņemti šovakar. Izsludināti grozījumi MK rīkojumā Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un grozījumi epidemioloģiskās drošības pasākumos.

Kopumā laidienā pieejamas 2 tiesību aktu oficiālās publikācijas:

  • MK rīkojums Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”: https://www.vestnesis.lv/op/2021/203A.2
    No 2021. gada 21. oktobra līdz 14. novembrim tiek noteikta prasība:
    aizliegt iedzīvotāju pārvietošanos laikposmā no plkst. 20.00 līdz plkst. 5.00, nosakot pienākumu iedzīvotājiem uzturēties savā dzīvesvietā vai uzturēšanās vietā, tai skaitā samazināt tiešus kontaktus ar citiem cilvēkiem. Izņēmumi atrunāti grozījumos.
    Rīkojums stājas spēkā parakstīšanas brīdī, 20. oktobrī.
    Vietnē likumi.lv pieejama rīkojuma aktuālā redakcija ar iekļautiem šodienas grozījumiem: https://likumi.lv/ta/id/326729

Abu tiesību aktu konsolidētās redakcijas drīzumā varēs lietot vietnē likumi.lv, kas ir oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” tiesiskās informācijas platformas daļa. Atgādinām, ka vietnē likumi.lv iedzīvotājiem ir nodrošināta sadaļa – Covid-19, kurā pieejami visi tematiski saistītie tiesību akti: https://likumi.lv/ta/tema/covid-19     

Parasti “Latvijas Vēstnesis” iznāk darbdienās un, ja nepieciešams, arī brīvdienās. Steidzami publicējamu dokumentu oficiālo publikāciju „Latvijas Vēstnesis” nodrošina tūlītēji pēc to saņemšanas no iesniedzējiem.    

Operatīvi par “Latvijas Vēstneša” saturu var uzzināt, izmantojot pakalpojumu “Seko līdzi”: https://www.vestnesis.lv/jaunumi-e-pasta

Papildinformācijai:
Adelīna Anna Ziemele
Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob.: +371 26710004
adelina.ziemele@lv.lv
www.lv.lv