Aloja

Aktualitātes par COVID-19

Aicinām iedzīvotājus sekot līdzi aktuālajai informācijai un rīkojumiem saistībā ar koronavīrusa COVID-19 profilakses pasākumiem! Informācija regulāri tiek atjaunināta un papildināta.

Pēdējo reizi papildināts: 15.06.2021., plkst. 08.44


Par digitālo Covid-19 sertifikātu izmantošanu

No 1. jūnija Latvijas Republikā ir uzsākta digitālo Covid-19 sertifikātu izmantošana. Digitālais sertifikāts ir apliecinājums tam, ka iedzīvotājs ir vakcinēts, veicis laboratorisko testu vai pārslimojis Covid-19, un šo informāciju citā dalībvalstī varēs pārbaudīt, veicot QR koda skenēšanu. Vienlaikus pievienošanās vārtejai ļauj pārbaudīt arī Latvijā ieceļojošo ES iedzīvotāju sertifikātus.

Savus digitālos Covid-19 sertifikātus iedzīvotāji var apskatīt www.covid19sertifikats.lv. Pieslēdzoties vietnei ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem (internetbanka, eID karte, mobile ID), jāpieprasa nepieciešamā sertifikāta izveide. Izveidoto sertifikātu ieteicams saglabāt savā viedierīcē vai drukāt papīra formātā.

IEVĒRĪBAI!  Iedzīvotājiem, kuri nelieto internetu, vai nevar autentificēties tīmekļvietnē, sertifikāta saņemšanai no 2021. gada 15. jūnija ir jāvēršas kādā no valsts un pašvaldību vienotajiem klientu apkalpošanas centriem.

Alojas novada klientu apkalpošanas centrs – Rīgas iela 4, Aloja. E-pasts: aloja@pakalpojumucentri.lv ; tālr. 66954803

Darba laiks:
Pirmdiena: 8.30-12.00 ; 12.30-18.00
Otrdiena: 8.30-12.00 ; 12.30-17.00
Trešdiena:8.30-12.00 ; 12.30-17.00
Ceturtdiena: 8.30-12.00 ; 12.30-17.00
Piektdiena: 8.30-12.00 ; 12.30-16.00

Sertifikāts par veikto vakcināciju ir izmantojams:

 • ja pēc Jannsen pirmās potes, Comirnaty vai Moderna abu pošu saņemšanas ir pagājušas vismaz 14 dienas;
 • no 22. līdz 90. dienai pēc AstraZeneca / Vaxzevria 1. potes saņemšanas vai uzreiz pēc 2. potes saņemšanas;
 • pārslimošanas sertifikāts tiks atzīts par derīgu tikai gadījumā, ja pēc pozitīva testa (Koronovīrusa 2019-nCov RNS) rezultāta ir pagājušas vismaz 11 dienas (sertifikāta derīguma termiņš – 180 dienas).

Ja iedzīvotājs ir veicis vakcināciju pret Covid-19, bet atbilstošs sertifikāts vietnē www.covid19sertifikats.lv nav pieejams, un informācija par veikto vakcināciju nav redzama arī valsts E-veselības portālā, NVD aicina iedzīvotāju sazināties ar ārstniecības iestādi, kurā veikta vakcinācija, un lūgt pārbaudīt elektroniski ievadītos datus.

Digitālā Covid-19 sertifikāta izmantošana Eiropas Savienībā

Latvija ir sekmīgi pievienojusies Eiropas digitālā Covid-19 sertifikāta vārtejai, kas turpmāk nodrošinās informācijas apmaiņu ar Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm par digitālajos sertifikātos ietverto informāciju, ziņo Nacionālais veselības dienests.

Datu apmaiņa sniedz iespēju Latvijas iedzīvotājiem turpmāk izmantot savus digitālos sertifikātus, dodoties uz citām ES dalībvalstīm. Sertifikāts ir apliecinājums tam, ka iedzīvotājs ir vakcinēts, veicis laboratorisko testu vai pārslimojis Covid-19, un šo informāciju citā dalībvalstī varēs pārbaudīt, veicot QR koda skenēšanu. Vienlaikus pievienošanās vārtejai ļauj pārbaudīt arī Latvijā ieceļojošo ES iedzīvotāju sertifikātus.

Latvija ir viena no pirmajām dalībvalstīm, kas ir pievienojusies vārtejai. Šobrīd datu apmaiņa notiek ar tām dalībvalstīm, kuras arī jau ir pievienojušās vienotajai vārtejai – Bulgārija, Horvātija, Čehija, Dānija, Vācija, Grieķija, Lietuva, Polija un Spānija. Informācija par dalībvalstīm, kuras pievienojas vārtejai, tiek aktualizēta un publicēta Eiropas Komisijas tīmekļvietnē.

Plašāka informācija par digitālo Covid-19 sertifikātu iedzīvotāji var noskaidrot www.covid19sertifikats.lv vai zvanot uz informatīvo tālruni 8989.

Avots: Nacionālais veselības dienests

Pieejama mobilā aplikācija digitālo Covid-19 sertifikātu pārbaudei

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka no šodienas, 15. jūnija, App Store (Apple viedierīcēm) ir pieejama mobilā aplikācija “Covid19Verify” digitālo Covid-19 sertifikātu pārbaudei jeb QR kodu skenēšanai. Mobilo aplikāciju aicināti izmantot pakalpojumu sniedzēji, pasākumu organizatori un ikviena iestāde, kura veic iedzīvotāju digitālo sertifikātu pārbaudi.

Vienlaikus mobilā aplikācija “Covid19Verify” tika iesniegta apstiprināšanai arī Google Play Store (Android viedierīcēm) un šobrīd tiek gaidīta tās apstiprināšana un pieejamība lejupielādei. Līdz aplikācijas publicēšanas brīdim Google Play Store NVD aicina Android viedierīču lietotājus digitālo sertifikātu pārbaudei izmantot vietnes www.covid19sertifikats.lv funkcionalitāti “Verificēt sertifikātus”.

Mobilās aplikācijas priekšrocība ir sertifikātu QR kodu skenēšana bez aktīva interneta pieslēguma, t.i. mobilās aplikācijas atvēršanai un ielādei viedierīcē ir nepieciešams internets, savukārt turpmāko QR kodu skenēšanu 24 stundas var veikt bez pieslēgšanās internetam.

Līdz šim digitālo Covid-19 sertifikātu tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv ir izveidoti vairāk nekā 403 tūkst. digitālo sertifikātu, tajā skaitā vairāk nekā 322 tūkst. sertifikātu par veikto vakcināciju, vairāk nekā 46 tūkst. sertifikātu par laboratoriskā testa rezultātu un vairāk nekā 33 tūkst. sertifikātu par Covid-19 pārslimošanas faktu.

Jau ziņots, ka no 1. jūnija Latvijas Republikā ir uzsākta digitālo Covid-19 sertifikātu izmantošana. Savus digitālos Covid-19 sertifikātus iedzīvotāji var izveidot tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv, pieslēdzoties ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem.

Vairāk informācijas par digitālo Covid-19 sertifikātu iedzīvotāji var noskaidrot tīmekļvietnes sadaļā “Jautājumi un atbildes” vai zvanot uz informatīvo tālruni 8989.

Pašvaldības darbs

Alojas novada domē un pašvaldības iestādēs klientus apkalpo tikai pēc iepriekšēja pieraksta. 

Domes speciālistu kontakti pieejami šeit


No 7. jūnija, Alojas novada  iedzīvotājiem būs iespēja veikt norēķinus pašvaldības kasēs klātienē – Alojas novada domes administrācijas; Staiceles pilsētas un pagasta; Braslavas pagasta; Brīvzemnieku pagasta pārvaldēs.

Kases darba laiks:

 • Pirmdienās 8.30-12.00; 12.30-17.30
 • Otrdienās, Trešdienās, Ceturtdienās 8.30-12.00; 12.30-16.30
 • Piektdienās: 8.30-12.00; 12.30-15.30

Kontakti informācijai:

 • Alojas novada domes administrācijas kases tālr. 64023923
 • Alojas novada domes administrācija tālr. 64023925

Saziņa ar pārvalžu vadītājiem:

 • Alojas pilsēta un pagasts: tālr. 25749109, e-pasts: zanda.aderniece@aloja.lv
 • Staiceles pilsēta un pagasts: tālr. 64023030, 28652353, e-pasts: rihards.buda@aloja.lv
 • Braslavas pagasts: tālr. 26670718, e-pasts: dace.skepaste@aloja.lv
 • Brīvzemnieku pagasts: tālr. 28684163, 64031002, e-pasts: brivzemnieki@aloja.lv

Tālrunis informācijai: 64023925 vai 64023923.

Iesniegumu iesniegšana
   

Informējam, ka iesniegumus iedzīvotāji var iesniegt:

 • sūtot e-pastu, parakstot ar drošu elektronisko parakstu;
 • atstājot iesniegumu pastkastītē, kas atrodama domes ēkas pirmajā stāvā (pie centrālās ieejas);
 • izmantojot elektroniskos pakalpojumus Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv;
 • sūtot elektronisko vēstuli domei, izmantojot tīmekļa vietni www.aloja.lv – sadaļa Pakalpojumi – Vēstule domei.

Pašvaldības iestāžu darbs

Alojas novada domes Sociālais dienests ārkārtējās situācijas laikā pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē, piemērojot izņēmumus krīzes situācijā

Alojas novada domes Sociālais dienests ārkārtējās situācijas laikā pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē, piemērojot izņēmumus krīzes situācijā. Sociālais dienests sniegs klātienes pakalpojumus tikai neatliekamos gadījumos un krīzes situācijās un pieņems tikai klientus, kuri pakalpojumus vai pabalstus pieprasa pirmo reizi. Visi neskaidrie jautājumi risināmi ar telefona vai e-pasta starpniecību.

Sociālā dienesta darbinieku kontakti pieejami ŠEIT

Informācijai. Ārkārtējās situācijas laikā personām un kontaktpersonām, kuras atgriezušās no Covid-19 skartās valsts vai teritorijas, jāveic īpaši piesardzības pasākumi. Pirmās nepieciešamības preču vai pārtikas iegādei var izmantot kādu no šādām iespējām: piegādi mājoklī, izvairoties no kontakta ar piegādātāju; pārtikas vai preču piegādi ar tuvinieku palīdzību, atstājot tās pie durvīm; lūgt pašvaldības sociālā dienesta palīdzību, izvairoties no tieša kontakta ar sociālo darbinieku.​

Alojas novada domes Sociālais dienests aicina pieteikties vienatnē dzīvojošus un vientuļus Alojas novada iedzīvotājus, kuriem nepieciešama palīdzība pamatvajadzību nodrošināšanai – pārtikas, medikamentu piegādei dzīvesvietā.

Aicinām iedzīvotājus ziņot Sociālam dienestam, ja Jūsu rīcībā ir informācija, ka kāda persona vai ģimene ir palikusi bez iztikas līdzekļiem vai iespējām iegādāties pārtiku, pirmās nepieciešamības preces vai medikamentus.


Alojas novada domes Dzimtsarakstu nodaļa klientus apkalpo tikai pēc iepriekšēja pieraksta, lai nodrošinātu dzimšanas, miršanas u.c. neatliekamu iesniegumu reģistrāciju. 

Kontakti saziņai:

Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas pienākumu izpildītāja (Alojā): Inga Neimane

Tālrunis: 29199014, e-pasts: dzimtsar.nod@aloja.lv

Dzimtsarakstu nodaļas speciāliste (Staicelē): Ilga Šmite

Tālrunis: 64023030, 26332687, e-pasts: dzimtsar.nod@aloja.lv


Alojas novada Bāriņtiesa ārkārtējās situācijas laikā pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē, piemērojot izņēmumus krīzes situācijās. Bāriņtiesa sniegs klātienes pakalpojumus tikai neatliekamos gadījumos un krīzes situācijās pēc iepriekšēja pieraksta. Visi neskaidrie jautājumi risināmi ar telefona vai e-pasta starpniecību.

Kontakti saziņai:

Tālrunis: 26155329, e-pasts: barintiesa@aloja.lv


Alojas novada pašvaldības policija turpina darbu kā ierasts. Iedzīvotāju pieņemšana ārkārtējās situācijas laikā nenotiek.

Kontakti saziņai:

Normunds Šults – atbildīgais par Alojas pilsētu un pagastu, Brīvzemnieku pagastu. Tālrunis: 25610097.  

Modris Lilenblats – atbildīgais par Staiceles pilsētu un pagastu, Braslavas pagastu. Tālrunis: 29169273. 

Pašvaldības policijas kārtībnieks tālr. 25682141


“Alojas Novada Saimniekserviss” ārkārtējās situācijas laikā pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē.

Aicinām rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem nomaksāt:

 • Swedbanka LV59HABA0551037995213
 • SEB banka LV50UNLA0013000508713
 • VSA “Latvijas Pasts”, uzrādot rēķinu ar svītra kodu. Pakalpojuma cena 0,90 EUR

Kontakti saziņai:

Avārijas bojājumu pieteikšana pa tālr. 64031502, 26409362

E-pasts: info@anss.lv

Birojs Alojā:

Tālrunis: 64031502, 64031230

E-pasts: info@anss.lv,

skaititaji@anss.lv (skaitītāju rādījumu nodošana)


Alojas novada domes bibliotēkas grāmatas līdzņemšanai izsniedz pēc iepriekšējā pieraksta.

 • Alojas pilsētas bibliotēka tālr. 20299728; 64031345, e-pasts: biblioteka@aloja.lv
 • Alojas pilsētas bibliotēkas struktūrvienība “Bibliotēka “SALA”” tālr. 64030324, 28377765, e-pasts: ungurpils.biblioteka@aloja.lv
 • Braslavas bibliotēka tālr. 64030432, 28818790, e-pasts: braslavas.biblioteka@aloja.lv
 • Staiceles pilsētas bibliotēka tālr. 64035396, e-pasts: staiceles.biblioteka@aloja.lv
 • Puikules bibliotēka tālr. 64031001, e-pasts: puikules.biblioteka@aloja.lv
 • Vilzēnu bibliotēka tālr. 64031017, e-pasts: vilzenu.biblioteka@aloja.lv

No 3. decembra apmeklētajiem slēgtas noteiktas Alojas novada domes iestādes

Ievērojot 2020. gada l. decembra Ministru kabineta sēdē pieņemto lēmumu par grozījumiem Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr.655 “Par ārkārtējas situācijas izsludināšanu” pagarināšanu, izstrādāts Alojas novada domes izpilddirektora p. i. Aivara Krūmiņa rīkojums par Alojas novada domes iestāžu – Alojas Dienas centrs, Staiceles Dienas aprūpes centrs un Staiceles jauniešu kluba “Čempiņš” darba režīma maiņu.

Sakarā ar rīkojumu tiek noteikts, ka ar 3. decembri līdz turpmākam rīkojumam, augstāk minētās iestādes apmeklētājiem tiek slēgtas.

Atbalsts nomniekiem

Pašvaldība sniedz atbalstu nomniekiem, atbrīvojot vai samazinot nomas maksu

Alojas novada dome informē, ka, pamatojoties uz Ministru Kabineta 14.07.2020. noteikumiem Nr.453 “Noteikumi par publiskas personas un publiskas personas kontrolētas kapitālsabiedrības mantas nomas maksas atbrīvojuma vai samazinājuma piemērošanu sakarā ar Covid-19 izplatību” (turpmāk – noteikumi), pašvaldība sniedz atbalstu komersantiem, saimnieciskās darbības veicējiem, nodibinājumiem vai biedrībām (turpmāk – nomniekiem), atbrīvojot vai samazinot nomas maksu par nekustamā īpašumu nomu (turpmāk – atbalsts), pamatojoties uz nomnieka iesniegumu un atbilstību noteiktiem kritērijiem.

Lai saņemtu atbalstu, nomniekam jāatbilst visiem noteikumu 3. punkta kritērijiem, proti:

Publiskas personas un publiskas personas kontrolētas kapitālsabiedrības nekustamā īpašuma vai kustamās mantas iznomātājs (turpmāk – iznomātājs), pamatojoties uz nomnieka iesniegumu, uz noteiktu laika periodu, bet ne ilgāk kā līdz 2021. gada 30. jūnijam vienpusēji, neveicot grozījumus nomas līgumā, saskaņā ar šo noteikumu 5. punktu piemēro nomas maksas atbrīvojumu vai samazinājumu, ja nomnieks vienlaikus atbilst visiem šādiem kritērijiem:

3.1. nomnieka ieņēmumi no saimnieciskās darbības 2020. gada jūnijā, jūlijā, augustā, septembrī, oktobrī, novembrī, decembrī vai 2021. gada janvārī, februārī, martā, aprīlī, maijā, jūnijā, salīdzinot ar 2019. gada 12 mēnešu vidējiem ieņēmumiem vai to mēnešu vidējiem ieņēmumiem, kuros nomnieks faktiski darbojies laikposmā no 2019. gada 1. janvāra līdz 2020. gada 29. februārim, samazinājušies vismaz par 30%. Biedrībām un nodibinājumiem vērtē to darbības ieņēmumu samazinājumu;

3.1.1 ja nomnieks saimniecisko darbību uzsācis laikposmā no 2020. gada 1. marta līdz 2020. gada 31. oktobrim, tā ieņēmumi no saimnieciskās darbības 2020. gada novembrī, decembrī vai 2021. gada janvārī, februārī, martā, aprīlī, maijā, jūnijā, salīdzinot ar to mēnešu vidējiem ieņēmumiem, kuros nomnieks faktiski darbojies laikposmā no 2020. gada 1. jūlija līdz 2020. gada 31. oktobrim, samazinājušies vismaz par 30%. Biedrībām un nodibinājumiem vērtē to darbības ieņēmumu samazinājumu;

3.2. nomniekam uz iesnieguma iesniegšanas dienu nav Valsts ieņēmumu dienesta administrēto nodokļu parāda, kas ir lielāks par 1000 euro, vai, ja parāds ir lielāks, tam ir piešķirts samaksas termiņa pagarinājums vai noslēgta vienošanās par labprātīgu nodokļu samaksu, vai noslēgts vienošanās līgums;

3.3. nomniekam uz iesnieguma iesniegšanas dienu nav uzsākts maksātnespējas process;

3.4. nomniekam pēdējā gada laikā nav bijuši trīs vai vairāk nomas maksas un citu saistīto maksājumu kavējumu vai jebkādas citas būtiskas neizpildītas līgumsaistības pret iznomātāju. Ja pēdējā gada laikā ir bijuši trīs vai vairāk nomas maksas un citu saistīto maksājumu kavējumi, iesnieguma iesniegšanas dienā ir dzēstas visas parādsaistības pret iznomātāju par parādiem, kādi bijuši līdz iepriekšējā mēneša pirmajam datumam, vai ir noslēgta vienošanās ar iznomātāju par saskaņotu parādu atmaksas grafiku. Norēķini pilnā apmērā tiek veikti saskaņā ar parādu atmaksas grafiku;

3.5. nomnieks nav Publisko iepirkumu likuma izpratnē ārzonā reģistrēta juridiskā persona vai personu apvienība vai, ja tā ir Latvijā reģistrēta juridiskā persona, tās vismaz 75% kapitāla daļu (akciju) īpašnieks vai turētājs nav ārzonā reģistrēta juridiskā persona vai personu apvienība.

Atbalsta saņemšanas izvērtēšanai nomnieki, kuru saimniecisko darbību ir ietekmējusi Covid-19 krīze, tiek aicināti iesniegt iesniegumus ar lūgumu atbrīvot vai samazināt nomas maksu, klāt pievienojot apliecinājumus, kas atbilst 3. punkta kritērijiem.

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar nekustamo īpašumu speciālisti: tālr. 64023927, 25749113; e-pasts: gunita.melke@aloja.lv

Atbalsts uzņēmējiem un darba ņēmējiem

Pilna informācija par valsts piedāvātajiem atbalsta pasākumiem atrodama ŠEIT

Nekustamā īpašuma nodokļa maksājumu termiņš 2021. gadā

Pamatojoties uz 2020. gada 6. novembra Ministra kabineta rīkojumu Nr. 655 “Par ārkārtas situācijas izsludināšanu”, likuma  par “Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likums”  5. pantu, Alojas novada domes 25. februāra sēdē lēma par NĪN maksājumu termiņa pagarināšanu.

Domes lēmums paredz, ka nekustamā īpašuma nodokļa maksājumu termiņš tiek pagarināts:

 • no 31.03.2021. uz 15.08.2021.
 • no 17.05.2021. uz 15.11.2021.
 • no 16.08.2021. uz 15.11.2021.

Alojas novada pašvaldība aicina visus nodokļu maksātājus būt atbildīgiem, objektīvi izvērtēt savas finansiālās iespējas un savlaicīgi veikt nodokļa maksājumus.

Nomaksāt NĪN iespējams pašvaldības norēķinu punktos, bankā, internetbankā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv.

Veicot maksājumu internetbankā, būtiski ir pārliecināties, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN nomaksu. Pārskaitījums veicams uz kādu no tiem pašvaldības kontiem, kas norādīti sagatavotajā maksāšanas paziņojumā.

Droši un ērti NĪN var nomaksāt portālā www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv. Abos portālos pieejami pašvaldību banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai. Portālā www.epakalpojumi.lv iespējams veikt nomaksu arī par citas fiziskas vai juridiskas personas īpašumiem.

Ievērojot veselībai drošus pasākumus, NĪN maksājumus iespējams veikt arī klātienē – pirmdienās, trešdienās un ceturtdienās (no plkst. 8:30 līdz 17:30, ar pusdienu pārtraukumu 12:00-12:30), Alojas novada domes kasē, Jūras ielā 15, Alojā.

Pašvaldība pateicas visiem tiem nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem, kuri godprātīgi un savlaicīgi veic nekustamā īpašuma nodokļa maksājumus!

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar pašvaldības nodokļu administratori, zvanot pa tālr. 64023927 vai rakstot e-pastā uz adresi iveta.virse.liepina@aloja.lv.

Psiholoģiskais un psihoemocionālais atbalsts pašvaldībā

Sākot ar 2021. gada 22. martu Alojas novada pašvaldība sniegs bezmaksas psiholoģisko atbalstu Alojas novada iedzīvotājiem.

Psiholoģiskā atbalsta programma nodrošinās bezmaksas psiholoģisko un psihoemocionālo atbalstu, izmantojot telefona konsultācijas:

 • PSIHOLOĢE Evija Arnava – katru pirmdienu no plkst. 9:00 līdz 18:00. Tālrunis: 25708982;
 • SOCIĀLĀ DARBA SPECIĀLISTE Vita Romanovska – katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00. Tālrunis: 28701084 (iespējams rakstīt lietotnēs Whatsapp, Messenger);
 • JAUNATNES LIETU SPECIĀLISTE Monta Meldere – katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 18:00. Tālrunis: 27105003 (iespējams rakstīt lietotnēs Whatsapp, Messenger).

Sociālā distancēšanās

Valstī ir spēkā dažādi ierobežojumi, kas jāievēro, lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību.

 • Ievēro 2 metru distanci!
 • Mazgā rokas!
 • Paliec mājās, ja esi saslimis!
 • Ievēro informatīvās norādes publiskās vietās!
 • Izpildi konkrētā pakalpojuma sniedzēja vai pasākuma organizētāja norādījumus!
 • Ja iespējams, strādā attālināti!

Lieto masku visās sabiedriskajās vietās, saņemot un sniedzot pakalpojumus, kā arī sabiedriskajā transportā, veikalos, aptiekās, pastā, muzejos, bibliotēkās, lidostā, autoostās un dzelzceļa stacijās, kā arī apmeklējot izstādes un reliģiskās darbības veikšanas vietas, piemēram, apmeklējot dievkalpojumu!

Ārkārtējās situācijas laikā pulcēšanās nav atļauta. Netiek organizēti publiski pasākumi. 

Informācija par aktuālajiem ierobežojumiem ŠEIT

Informācija par aktuālajiem ierobežojiem

Informācija par aktuālajiem ierobežojumiem ŠEIT

Informācija par vakcinēšanos pret Covid-19

Kopumā Latvijas iedzīvotāji varēs reģistrēties vakcīnas saņemšanai četros veidos:

 • vietnē www.manavakcina.lv
 • zvanot pa bezmaksas tālruni 8989
 • darba devēji varēs iesniegt savu darbinieku sarakstus (primāri iedzīvotāji tiek aicināti pieteikties individuāli, negaidot darba devēja rīcību);
 • ar ģimenes ārstu palīdzību

Alojas novadā vakcināciju veic trīs ģimenes ārstu prakses:

E. Škirmantes ģimenes ārsta prakse – Aloja

Adrese: Jūras iela 1A, Aloja, Alojas novads, LV-4064

Darba laiks: 8.00-16.00

Tālrunis: 64031900

E. Škirmantes ģimenes ārsta prakse – Puikule

Adrese: “Ābeles” – 13, Puikule, Brīvzemnieku pagasts, Alojas novads, LV-4063

Darba laiks: 8.00-16.00

Tālrunis: 64030667

G. Kundrātes ģimenes ārsta prakse

Adrese: Rīgas iela 10, Aloja, Alojas novads, LV-4064

Darba laiks: pirmdienas, otrdienas, trešdienas, ceturtdienas: 8.00-16.00; Piektdienas: 8.00-14.00

Tālrunis: 64031466

Z. Ozoliņa ģimenes ārsta prakse

Adrese: Rīgas iela 10, Aloja, Alojas novads, LV-4064

Darba laiks: 9.00-14.00

Tālrunis: 64031523; 29482874

Vairāk informācijas par vakcinēšanos pret Covid-19 pieejama šeit