Aloja

Mūsu novads Ēnu dienā piedāvā vairākas interesantas vakances

Basic CMYKŠogad ikgadējā Ēnu dienā mūsu novads piedāvā 88 vakanču vietas 32 dažādos amatos domē, pašvaldības iestādēs un uzņēmumos. Ēnotāju pieteikšanās norisinās līdz 4.februārim. 

Ēnu dienas vakances Alojas novadā 

 

 

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior enudiena2015plakats_bigAchievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā bērni un jaunieši apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Pasākuma mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Programma jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.