Alojas administrācija

Nedēļas nogalē Alojas novads kopā ar Vidzemes piekrastes pašvaldībām piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2015”

BalttouramVidzemes piekrastes tūrisma klasteris „Saviļņojošā Vidzeme”, kas iekļauj piecas pašvaldības (Alojas, Carnikavas, Saulkrastu, Limbažu un Salacgrīvas), no 6. līdz 8. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā piedalīsies 22.starptautiskajā tūrisma izstādē – gadatirgū „Balttour 2015”.

 

Vidzemes piekraste kā vienots galamērķis izstādes dalībniekiem piedāvās 2015.gada karti tūristiem „Vidzemes piekraste”, kas noderēs, ceļojot no Pierīgas līdz pat Igaunijas dienvidiem. Tajā vienuviet atrodama informācija par apskates objektiem, naktsmītnēm un aktīvās atpūtas iespējām. Kartes tirāža ir 28 000 eksemplāru (latviešu, angļu un krievu valodā). Tāpat būs iespēja uzzināt par aktuāliem jaunumiem, nodegustēt gardos Vidzemes piekrastes labumus, piedalīties loterijā un vēl citās interesantās aktivitātēs.

 

Šis ir pats apmeklētākais un nozīmīgākais notikums tūrisma nozarē Baltijas valstīs. Izstādē ir vairāk nekā 450 eksponentu un 700 dalīborganizāciju no 40 Eiropas, Centrālās Āzijas un Tuvo Austrumu valstīm. Pārstāvēti nacionālie un reģionālie tūrisma biroji, viesnīcas, aviokompānijas, tūrisma aģentūras, tūrisma pakalpojumu sniedzēji, reģionālās tūrisma asociācijas u.c. Tiek prognozēts, ka šogad pasākumā piedalīsies 30 tūkstoši cilvēku no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Skandināvijas, citām Eiropas un Austrumu valstīm.

 

Apmeklē piekrastes bāku un uzzini jaunas atpūtas un piedzīvojumu iespējas Vidzemes piekrastē – iepazīsti un izgaršo Vidzemes piekrasti no jauna!

Aicinām sekot līdzi aktivitātēm Vidzemes piekrastē – www.facebook.com/VidzemeCoast

 

Tiekamies mūsu stendā!

 

Vidzemes piekrastes Tūrisma informācijas centri

(V.Pastare, G.Memmēna, I.Millere, B.Grobiņa, I.Timermane)