Alojas administrācija

Alojas novada sportisti starptautiskajā karatē kausā „1st Baltic Sun Cup”

KARATE29. oktobrī pirmo reizi Saulkrastos tika organizēts vērienīgs starptautisks karatē kauss “1st Baltic Sun Cup”, kuru organizēja Latvijas Karatē Asociācija. Šajā turnīrā piedalījās bērni un jaunieši vecumā no 6 līdz 17 gadiem, kuri pārstāvēja 13 klubus no tādām valstīm kā Latvija, Lietuva, Baltkrievija un Krievija.

Pavisam uz trīs laukumiem devās cīnīties vairāk nekā 280 sportistu, kuri vēlējās sevi pierādīt un izcīnīt vietu labāko trīniekā katrs savā kategorijā  gan KATA, gan KUMITE disciplīnā. Konkurence katrā kategorijā bija ļoti spēcīga, jo no katra kluba startēja paši spējīgākie un vieni no stiprākajiem sportistiem, līdz ar to izcīnīt vietu uz goda pjedestāla sportistiem nenācās viegli.

Alojieši parādīja veiksmīgu sniegumu un  medaļas ieguva:

3.vieta Mārcis Skrīvelis;

3.vieta Eduards Dūrens (KATA);

3.vieta Eduards Dūrens (KUMITE);

Klubu kopvērtējumā trešajā vietā ierindojās ciemiņi no Baltkrievijas, kuri pārstāvēja klubu “SAIVA”, otrajā vietā ierindojās mājinieki “Vidzemes Karatē Klubs” un pirmo vietu ar vislielāko medaļu skaitu ieguva ciemiņi no Krievijas, Sanktpēterburgas kluba “GOLDEN EAGLE”.

Treneris Kaspars Riekstiņš un Latvijas Karatē Asociācija izsaka lielu paldies „Aloja-Starkelsen” par atbalstu un visiem pārējiem, kuri piedalījās karatē kausa rīkošanā!

 

Kaspars Riekstiņš

Agneses Kūliņas-Priedes foto