Aloja

Izsludināta pieteikšanās biznesa ideju konkursam “Biznesa nakts 2017”

BN2017 plakāts

Biznesa augstskola Turība un Turība Business HUB informē, ka realitātes šova cienīgais konkurss „Biznesa nakts” notiek arī šajā pavasarī, un jau ceturto gadu interesentu komandas trīs cilvēku sastāvā ir aicinātas pieteikt savu dalību pasākumā.

Konkurss norisināsies 28. un 29. aprīlī Turība Business HUB telpās, Graudu ielā 68A, Rīgā. Konkursa ietvaros 10 radošas un apņēmības pilnas komandas 24 stundu laikā izstrādās biznesa idejas, radot kreatīvu risinājumu kādai no piedāvātajām biznesa problēmsituācijām. Galvenā balva labākajai komandai – 700 EUR no Swedbank.

 

Pieteikties aicināts ikviens interesents, neatkarīgi no vecuma un nodarbošanās.

 

Pieteikt savu dalību konkursā iespējams līdz 12. aprīļa plkst. 23:57.

 

Pieteikties šim konkursam var komandas 3 cilvēku sastāvā, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to uz e-pasta adresi biznesa.nakts@turiba.lv. Pieteikuma anketa un konkursa nolikums atrodami “Biznesa nakts” Facebook lapā www.facebook.com/biznesanakts.

 

Izvērtējot saņemtos pieteikumus, tiks atlasītas 10 komandas, kas turpinās dalību konkursā. Pieteikumā tiks vērtēta sadaļa Motivācija, tāpēc organizatori aicina to aizpildīt rūpīgi, papildinot to arī ar radošiem un netradicionāliem risinājumiem komandas motivācijas raksturošanai brīvā, pašu izvēlētā formā – rakstiski, video, prezentācijas formātā u.c.

 

28. aprīlī, atklājot konkursu, komandas tiks iepazīstinātas ar 4 dažādām problēmsituācijām un saņems norādes, kas jāņem vērā pasākuma norises laikā – divdesmit četrās stundās. 29. aprīļa rītā komandas prezentēs savu veikumu žūrijai, un labākā komanda saņems 700 EUR naudas balvu no Swedbank.

 

Pasākumu atbalsta: Swedbank, Biznesa augstskola Turība un Turība Business HUB.

 

Oskars Geide

Konkursa “Biznesa nakts 2017”

Projekta vadītājs