Aloja

Līdz 11. jūnijam darba devēji aicināti iesniegt vakances projektam „JAUNIEŠU KARJERAS IZVĒLE UN AMATA PRASMJU APGUVE’’

alojaLaika posmā no 1. jūlija līdz 31. augustam Alojas novada pašvaldība īstenos projektu „Jauniešu karjeras izvēles un amata prasmju apguve”, lai atbalstītu jauniešu amata prasmju apguvi vasaras periodā, veicinātu jauniešu karjeras un neformālās izglītības attīstību Alojas novadā, piešķirot finansējumu trīs jauniešu atalgojumam.

 

Projekta uzdevumi:

  • veicināt jauniešu aktīvu dalību savas karjeras veidošanā un izaugsmē Alojas novadā;
  • sekmēt jauniešu nodarbinātības un konkurētspējas attīstību tūrisma, kultūras, uzņēmējdarbības, neformālās izglītības un sociālo pakalpojumu jomā Alojas novada pašvaldībā;
  • paaugstināt jauniešu konkurētspēju vietējā darba tirgū;
  • veicināt jauniešu līdzdalību savu ideju, interešu un problēmu risināšanā;
  • nodrošināt jauniešiem iespēju lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku.

 

Projekta ietvaros Alojas novada jaunieši, vecumā no 13 – 18 gadiem, varēs pieteikties uz trīs vakantajām darbavietām, kuras būs iesnieguši Alojas novada uzņēmēji. Informācija par projekta norises kārtību un termiņiem, kā arī projekta pieteikuma veidlapas pieejamas nolikumā, kas atrodams www.aloja.lv un www.sala.lv.

 

Darba devēji tiek aicināti vakantās darbavietas projektam iesniegt no 2017. gada 29. maija līdz 11. jūnijam, pieteikumu iesniedz Alojas novada domē (Jūras iela 13, Aloja, LV-4064) vai Uzņēmējdarbības atbalsta centrā – bibliotēkā “Sala” (Liepu iela 3, Ungurpils, LV-4064 vai elektroniski zane.lapsane.celma@aloja.lv, ar norādi „Jauniešu karjeras izvēles un amata prasmju apguves” projekts.

 

Nolikums un pieteikumu veidlapas ŠEIT.

 

Vasaras darbu vakanču piedāvājums tiks publicēts mājas lapā www.aloja.lv un www.sala.lv

 

Jaunieši pieteikumus uz piedāvātajām vakancēm varēs iesniegt laika posmā no 2017. gada 12. jūnija līdz 25. jūnijam, atbilstoši nolikumam.

 

Konkursa rīkotāja kontaktpersona Alojas novada domes komercdarbības speciāliste Zane Lapšāne-Celma tel. 25749131, e – pasts zane.lapsane.celma@aloja.lv