Alojas administrācija

Seminārs uzņēmējiem “Kā restartēt pārdošanu un palielināt uzņēmuma ienākumus”

Bez nosaukumaCeturtdien, 21.septembrī, plkst.14.00 Cēsu Vēstures un Mākslas muzeja Konferenču zālē notiks seminārs uzņēmējiem “Kā restartēt pārdošanu un palielināt uzņēmuma ienākumus”.

 

Klientu piesaiste un pārdošana reizēm var šķist kā nebeidzama cīņa ar vējdzirnavām. Arvien biežāk uzrodas lētāki piedāvājumi un agresīvāki konkurenti. Arvien grūtāk panākt un noturēt klientu uzmanību. Arvien sarežģītāk nodrošināt pastāvīgi augošu ienākumu plūsmu.

 

Laiki mainās. Un jaunie laiki pieprasa arvien jaunas metodes un paņēmienus biznesa klientu piesaistei, un pārdošanai.

 

Lai palīdzētu Latvijas uzņēmējiem un pārdošanas speciālistiem apgūt ASV un citviet pasaulē panākumus guvušo tehnoloģiju ilgtspējīgai ienākumu plūsmas nodrošināšanai, Academia ir izveidojusi speciālu apmācību programmu.

 

Šī tehnoloģija vērsta uz pieprasījuma veidošanu un ļauj uzņēmumam pašam vadīt ienākumu plūsmu, nevis tikai pasīvi gaidīt un bažīties par to, kāds būs pieprasījums viņa sektorā nākamajā kvartālā.

 

Šajā seminārā runāsim par:

• Būtiskāko jaunā biznesa vadības instrumentu – Ienākumu plūsmas piltuvi
• Tirgus stratēģijām un to ietekmi uz jūsu ienākumu plūsmu
• Uzņēmuma ceļu uz pieprasījuma veidošanu un vadīšanu
• Mācību programmu “Pārdošanas restarts”

 

Eksperts:
Jānis Skrūzkalns. Academia Baltic eksperts uzņemumu attīstības jautājumos. Uzņēmēja gēns BOSI uzņēmumu vadības un biznesa akselerācijas metodoloģijas ieviesējs Latvijā.

 

Cēsu novada uzņēmējiem seminārs ir bez maksas.

 

Reģistrācija semināram šeit