Aloja

CFLA: Cēsīs notiks seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā

cflaTrešdien, 29. novembrī, Cēsīs notiks seminārs Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma saņēmējiem un citiem interesentiem par labo praksi ES fondu atbalsta izmantošanā.

 

Turpinot jau iesākto praksi par informatīvu semināru organizēšanu interesentiem ES fondu jautājumos, šajā rudenī semināru ciklā tiks apskatītas vairākas ES fondu atbalsta saņēmējiem saistošas tēmas: padziļināti skaidrosim iepirkuma un konkurences tiesību jautājumus, kā arī būvniecības procesa organizēšanas gaitu. Informāciju sniegs pārstāvji no atbildīgajām institūcijām – Iepirkumu uzraudzības biroja, Konkurences padomes un Būvniecības valsts kontroles biroja.

 

Seminārs notiks trešdien, 29. novembrī, plkst. 10.00 Cēsīs, CATA Kultūras namā, Jāņa Poruka ielā 8. Pieteikšanās semināra apmeklējumam un tā darba kārtība pieejama CFLA mājaslapā. Seminārs ir bezmaksas.

 

6.decembrī Jelgavā, Jelgavas novada domes zālē, Pasta ielā 37 notiks noslēdzošais pasākums semināru ciklā – šajā rudenī tie jau notikuši Rīgā, Kuldīgā un Rēzeknē.

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Luste
Centrālās finanšu un līgumu aģentūras
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr. 26019685, ieva.luste@cfla.gov.lv
www.cfla.gov.lv