Aloja

24. martā Pasaules Dabas Fonds aicina piedalīties akcijā Zemes stunda

Pasaules Dabas Fonds kopā ar Tetra pak aicina piedalīties lielākajā videi veltītajā akcijā Zemes stunda, kura šogad norisināsies 24. martā no plkst. 20:30 līdz plkst. 21:30. Tās laikā pasaules iedzīvotāji, uzņēmumi, organizācijas un institūcijas tiek mudinātas simboliski uz vienu stundu izslēgt elektrību, tā paužot savu atbalstu vides problēmu risināšanai. Elektrības izslēgšana ir simbolisks žests, lai saliedētu sabiedrību un iniciētu plašākas pārmaiņas un, līdzīgi kā Jaunais gads, Zemes stunda tiek svinēta ikvienā pasaules daļā, sekojot laika zonu plānojumam.

Tāpēc šajā Zemes stundā aicinām: izslēdz gaismu – pieslēdzies dabai! Kā to izdarīt?

  • laikā no plkst. 20:30 līdz 21:30 izslēgt novadā esošo ēku ārējo apgaismojumu un aicinām visus novada iedzīvotājus simboliski uz stundu izslēgt gaismu. Un šajā laikā:
  • Dalīties sociālajos tīklos ar bildi, kur Tu esi dabā, liekot klāt mirkļa birku #zemesstunda, tādā veidā parādot, ka piedalies akcijā Zemes stunda, pieslēdzies dabai un Tev rūp tās saglabāšana.

 

Arī šogad Zemes stunda Latvijā notiek ar “Tetra Pak” atbalstu. Tās norisi Latvijā organizē PDF, bet globāli akciju organizē pasaulē vadošā vides organizācija –  World Wildlife Fund (WWF).

 
* Pasaules Dabas Fonda informācija