Aloja

Diskusija “Tikšanās ar personību” – Gundars Skudriņš

magnetic_latviaAicinām uz pasākumu/diskusiju “Tikšanās ar personību. Gundars Skudriņš.” 6. septembrī no plkst.15:00-17:00 LIAA Valmieras biznesa inkubatorā. 

 

Pasākuma laikā visiem klātesošajiem būs iespēja dzirdēt uzņēmēja Gundara Skudriņa viedokli par dažādiem, ar uzņēmējdarbību, un ne tikai, saistītiem jautājumiem.  Pēc īsas iepazīstināšanas ar sevi Gundars atbildēs uz diskusijas vadītāja jautājumiem, kas, iespējams, nav sarežģīti, bet palikuši nepajautāti intervijās presē un citos medijos. LIAA Valmieras biznesa inkubators jauno klientu pieteikumus pieņems no 03.09.-18.09., un diskusija notiks pieteikumu pieņemšanas pirmajā nedēļā, lai tie jaunie uzņēmēji, vai potenciālie uzņēmēji, kas šaubās par savas idejas realizēšanu spēj iedvesmoties, vai tieši otrādi, nobīties no izaicinājumiem bagātā ceļa uzņēmējdarbībā, ar ko dalīsies mūsu diskusijas personība – Gundars Skudriņš.

 

Lūk, daži no diskusijas jautājumiem, uz kuriem Gundaram nāksies atbildēt:

  1. Par uzņēmēju piedzimst, vai uzņēmējdarbību iemācās (dzīves) skolā?
  2. Ar ko jaunie uzņēmēji šobrīd atšķiras no tiem, kas sāka biznesu pirms 10 gadiem?
  3. Kurā brīdī uzņēmējs var sevi saukt par veiksmīgu?

 

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, iepriekš reģistrējoties pasākumam līdz 5. septembrim LIAA mājaslapā – pasākumu sadaļā vai šeit. Dalība pasākuma ir bezmaksas.

 

Pasākuma programma

 

Informāciju sagatavoja: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Valmieras biznesa inkubators projektu vadītāja Laura Zvaigzne

Purva iela 12a, Valmiera, LV-4201, Latvija

Mob. tālr.:+371 26431140 ; E-pasts: laura.zvaigzne@liaa.gov.lv ; www.liaa.gov.lv