Aloja

Aicinām pieteikties akcijai “Atvērtās dienas laukos 2020”

“Atvērtās dienas laukos” norisināsies arī šogad! “Atvērtās dienas laukos” (ADL) ir Latvijas lauku apceļošanas un iepazīšanas pasākumus, kuru “Lauku ceļotājs” rīko jau kopš 2014. gada. Kaut pasākuma norise pavasarī tika izjaukta, šoreiz tas notiks vasaras izskaņā – 22. un 23. augustā. 

Aicinām ikvienu lauku tūrisma uzņēmēju pievienoties šim pasākumam un kopīgi popularizēt laukus un savus audzētos, ražotos produktus un pakalpojumus. 
ADL aicināti piedalīties: naktsmītnes, amatnieki, pirtnieki, pārtikas ražotāji, biškopji, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, atrakciju parki, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas un daudzi citi. 

Aicinām pieteikt savu dalību, aizpildot elektronisku PIETEIKUMA ANKETU. Pieteikšanās līdz 8. jūlijam.

Lai piedalītos ADL, ikviens lauku tūrisma uzņēmējs izstrādā šī pasākuma īpašo piedāvājumu, kas šajās dienās pie jums saimniecībā var ietvert īpašas ekskursijas, draudzīgas atlaides, degustācijas, ražošanas procesa izzināšanu, jautras izdarības un spēles, izzinošas aktivitātes, amatu demonstrēšanu, radošās darbnīcas, tehnikas demonstrēšanu, iespēju iegūt suvenīrus un dāvaniņas u.c. aktivitātes, kas padarītu viesiem ciemošanos pie jums interesantāku vai izdevīgāku.

Iedvesmai iespējams aplūkot 2019. gada ADL dalībnieku piedāvājumus: https://www.celotajs.lv/lv/conf/1905-ADL/dalibnieki.

Uzņēmējiem dalība pasākumā ir bez maksas. Tiks izvērtēta piedāvājumu atbilstība pasākuma formātam.

Tāpat tiks veidota pasākuma mājas lapa un veidota mārketinga kampaņa, lai mudinātu vietējos iedzīvotājus ceļot pa Latviju, iegādāties vietējo ražotāju preces un izvēlēties vietējos pakalpojumus. 
 
Lūdzu, sazinieties ar “Lauku ceļotāju”, ja jums ir kādi jautājumi par akcijas norisi vai piedāvājuma veidošanu.

Akciju organizē Latvijas Lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs”.
Sadarbībā ar A/S Latvijas valsts meži un Circle K.

Atbalsta Zemkopības ministrija

Avots: Lauku ceļotājs – https://www.celotajs.lv/lv