Aloja

Vebinārs “Konkurences tiesības – starta paka uzņēmējiem”

30. oktobrī plkst. 10.00 – 11.00

Vieta: Tiešsaiste, “Zoom” platforma

Aicinām klausīties tiešsaistes semināru par konkurences tiesību pamatprincipiem, kas jāņem vērā ikvienam – kā topošajam, tā esošajam uzņēmējam!

Semināra laikā varēsiet uzzināt par Konkurences padomes kompetences sfērām un apzināt gan ieguvumus no veselīgas konkurences, gan arī sekas, kas iestājas, ja Konkurences likums tomēr tiek pārkāpts. Tāpat iegūsiet praktiskus padomus par to, kā efektīvi nodrošināt konkurences tiesību ievērošanu uzņēmumā un kādus pašnovērtējuma rīkus varat izmantot jau šodien, lai labāk izprastu un novērtētu savu konkrēto situāciju.

Vebinārā gūsiet atbildes uz šādiem jautājumiem:

  • Par ko uzņēmumi savā starpā nedrīkst vienoties?
  • Kā saprast, kad uzņēmumam būtu jāvēršas Konkurences padomē?
  • Kas ir konkurences tiesību atbilstības programmas?
  • Kāda ir to nozīme un loma uzņēmuma darbībā?

Lektori:

Ieva Šmite

Konkurences padomes Aizliegtu vienošanos departamenta direktore

Ieva Konkurences padomē strādā vairāk nekā 12 gadus, pēdējos piecus veltot tieši aizliegtām vienošanām jeb karteļiem, kas ir smagākie konkurences tiesību pārkāpumi. Uzskata, ka nedrīkst zaudēt ikdienas darbā konkurences tiesību piemērošanas praksi, tāpēc piedalās ne tikai departamenta administratīvā pārvaldīšanā, bet arī iesniegumu izpētes procesos, ņemot dalību gan procesuālajās darbībās, gan prevenciju organizēšanā.

Gunta Lokastova

Eversheds Sutherland Bitāns Vecākā juriste

Gunta juridiskajā jomā praktizē kopš 2010. gada, pamatā specializējoties Eiropas Savienības un konkurences tiesību jautājumos. Juridiskā pieredze iegūta arī atbilstības jautājumos, administratīvajās tiesībās un tiesvedību procesos, kā arī padziļināti pētīti dažādu nozaru regulējumi, tajā skaitā IT, mediji, bankas un finanses, mazumtirdzniecība, transports un atkritumu apsaimniekošana.

Darba valoda – latviešu.
Dalība – bez maksas. 
Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Agnese Zīmele

Projektu vadītāja – Eksporta veicināšanas nodaļa

+371 67039414

agnese.zimele@liaa.gov.lv

Pieteikties pasākumam līdz  30.10.2020.

Pieteikties