Aloja

Sagatavoti ZAAO 2021.gada pakalpojumu kalendāri un aprēķini

SIA “ZAAO” (ZAAO) sākusi izsūtīt klientiem nākamā gada atkritumu izvešanas kalendārus. Tie veidoti informatīvas lapas veidā, iekļaujot norādes par sadzīves un otrreizējai pārstrādei derīgu materiālu konteineru tukšošanas dienām, atgādinot saziņas iespējas ar uzņēmumu, kā arī informējot par aktualitātēm pakalpojumu sniegšanā.

Klienti saņems arī informāciju par plānotajiem maksājumiem par nešķiroto atkritumu konteineru tukšošanu. Atgādinām, ka ikgadējā rēķina summas apmēru var regulēt paši klienti, izvēloties konteineru tukšošanas biežumu, tomēr tas nedrīkst būt retāks, kā paredzēts konkrētās pašvaldības saistošajos noteikumos. Jautājumu gadījumā un precizējumiem lūgums sazināties ar klientu apkalpošanas speciālistiem pa tālr. 64281250 vai e-pastā zaao@zaao.lv

Kalendāri, aprēķini un norādes uz dažādiem informatīviem materiāliem pieejamas arī ZAAO elektroniskajā klientu pašapkalpošanās sistēmā, kas darbojas caur uzņēmuma mājas lapu www.zaao.lv (sadaļa Klientiem). Pašapkalpošanās sistēma ļauj jebkurā laikā piekļūt saviem datiem – apskatīt pakalpojumu sarakstu, aprēķinā noskaidrot norēķinu stāvokli, apskatīt konteineru tukšošanas grafiku, kā arī veikt maksājumus.

Sagatavoja:
Zane Leimane
SIA “ZAAO” sabiedrisko attiecību speciāliste