Aloja

29. maijā norisināsies “Alojas novada uzņēmēju diena 2021” tirdziņš un brīvdabas izstādes

Šogad tradicionālā uzņēmēju diena, ko atzīmē ik pa diviem gadiem, notiks jau sesto reizi. Iecerēts, ka pašvaldība uzņēmējus godinās 10 nominācijās pasniedzot īpaši šim notikumam gatavotas piemiņas veltes un pateicības rakstus.

Uzņēmēju dienā būs iespēja apmeklēt tirdziņu. Tajā apmeklētāji varēs iepazīties ar vietējo uzņēmēju un pilsētas viesu piedāvātiem ražojumiem un pakalpojumiem. Tiks veidoti trīs tirdziņi:

  • Mājražotāju un pārtikas preču tirdziņš (Kalēju ielā, Ieeja no Rīgas ielas);
  • Stādu un pakalpojumu tirdziņš (Kluba ielā, Ieeja no Kalēju ielas);
  • Amatnieku tirdziņš (Ausekļa ielā, Ieeja no sporta halles).

Aicinām uzņēmējus un citus interesentus līdz š.g.  23. maijam pieteikt dalību tirdziņā, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU.

Alojas novada uzņēmēju diena 2021 ietvaros plānotas Alojas novada Jauniešu domes organizētas aktivitātes.

Viena no aktivitātēm būs loterija, kas veidota viktorīnas veidā par Alojas novada uzņēmējiem. Viktorīna notiks tiešsaistē. Savukārt tirdziņa dienā plānota atmiņas spēle Jauniešu domes stendā, kura arī tiks sagatavota par Alojas novada uzņēmumiem.

Papildus apmeklētāji varēs skatīt brīvdabas foto izstādi ar fotokonkursa “Mans Alojas novads” dalībnieku foto un uzņēmēju informatīvo stendu brīvdabas izstādi “Uzņēmēju parks”, kurā uzņēmēji sagatavos informatīvos stendus par savu uzņēmumu. 

Aicinām Alojas novada uzņēmumus un iestādes, līdz š.g. 23. maijam, pieteikt dalību informatīvo stendu izvietošanai brīvdabas izstādē “Uzņēmēju parks”, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU.

Sagatavoja: Zane Lapšāne-Celma