Alojas administrācija

31. jūlijā, Limbažu kultūras namā būs iespēja vakcinēties pret saslimstību ar Covid-19

Šonedēļ izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 notiks vairākās cilvēku pulcēšanās vietās – pludmalē, galvaspilsētas iedzīvotāji iecienītā atpūtas vietā Mežaparkā, Limbažos un Lielvārdē. Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta, tās organizēšanā iesaistās gan pašvaldības, gan vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji, gan NBS.

Sestdien, 31. jūlijā, izbraukuma vakcinācija notiks:

no plkst. 11:00 līdz 18:00 Limbažu pilsētas svētkos Limbažu kultūras namā

no plkst. 9:00 līdz 17:00 Lielvārdē pie kultūras centra “Lielvārde”

no plkst. 10:00 līdz 16:00 Rīgas Mežaparkā laukumā pie ieejas Zoodārzā

Svētdien, 1. augustā, izbraukuma vakcinācija notiks:

no plkst. 10:00 līdz 16:00 Vecāķu pludmales tuvumā

Gadatirgos un pasākumos tiks vakcinēts pamatā ar Pfizer vakcīnu. Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Nedēļas nogalē darbosies arī liela mēroga vakcinācijas centri un vakcinācijas punktu tirdzniecības centros, to darbības dienu grafiks, kā arī vakcīnu saraksts, kas tajos pieejams, atrodams šeit.  Šī tabula tiek atjaunota reizi nedēļā pirmdienās līdz plkst.10:00.

Sagatavoja: 
Nacionālā veselības dienesta
Vakcinācijas projekta nodaļa
Inga Vasiļjeva