Aloja

Foto mirkļi no pasākuma “Bērnu festiņš”

30. jūlijā, pie pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis”, Alojā sanāca mazi un lieli, lai jautri pavadītu laiku svaigā gaisā pasākumā “Bērnu festiņš”. Aicinām atgriezties saulainajā pasākumā un aplūkot foto galeriju.

Aktivitāte norisinājās projekta “Ģimene un bērni – vērtība Alojā!” ietvaros. Projekta “Ģimene un bērni – vērtība Alojā!” īstenošanas laikā biedrība “Atbalsts Alojas Ausekļa vidusskolai” sadarbojas ar iestādēm – Alojas pilsētas un pagasta pārvalde, Alojas Ausekļa vidusskola, Alojas kultūras nams, Alojas dienas centrs, pirmsskolas izglītības iestāde “Auseklītis”, Alojas Novadpētniecības centrs, Alojas pilsētas bibliotēka, bibliotēka “SALA”, Uzņēmējdarbības atbalsta centrs “SALA” un sporta metodiķiem.

Projekts ,,Ģimene un bērni – vērtība Alojā!”, Nr. 2021.LV/ĢDP/031“ ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ,,Ģimene un bērni – vērtība Alojā!”, Nr. 2021.LV/ĢDP/031“ saturu atbild Biedrība “Atbalsts Alojas Ausekļa vidusskolai”.” #SIF_vietagimenei