Aloja

Mazāk kā mēnesis līdz gada sievišķīgākajam un vērienīgākajam pasākumam sievietēm “Forums LĪDERE”

Mazāk nekā mēnesis atlicis, kad vērsies izstāžu centra “Ķīpsala” durvis un sāksies jau ceturtie Latvijas sieviešu svētki un, ļoti iespējams, gada sievišķīgākais notikums “Forums LĪDERE”. Šoreiz par foruma datumu izvēlēts ne mazāk vasarīgais 17. septembris, taču norises vieta palikusi nemainīga un arī šogad tas notiks plašajās “Ķīpsala” telpās, kuras uz pasākuma dienu piedzīvos vēl nebijušas un sievišķīgas pārvērtības. Taču atšķirībā no pērnā gada šogad “Forums LĪDERE” apmeklēšanai būs nepieciešams derīgs Covid-19 sertifikāts.

“Forums LĪDERE” norisināsies jau ceturto gadu, un pasākuma organizatori kā ierasts būs parūpējušies par dažādiem pārsteigumiem visas dienas garumā. Apmeklētājām tiks sarūpēti muzikāli priekšnesumi, kulināri baudījumi, īpašie piedāvājumi no pasākuma atbalstītājiem un daudz kas cits. Arī par skatītājām tiešsaistē nebūs aizmirsts un pasākuma galveno daļu – 20 harismātisku lektoru uzstāšanos būs iespējams baudīt visā pilnībā.

Arī šogad “Forums LĪDERE” programma sadalīta trīs lielos blokos. Pirmajā no tiem tiks runāts par un ap profesionālo izaugsmi, kā sasniegt vairāk. Lektoru prezentācijas šajā daļā vīsies ap tādām tēmām kā atkarība no atzinības un kā to ārstēt, cik gatavas mēs varam būt pārmaiņām, kā neļaut sevi “nocenot”, kā izmantot bailes kā restartu, dažādie ceļi, kā nokļūt līdz savam aicinājumam un citi pieredzes stāsti. Pasākuma otrā daļa veltīta attiecībām un ģimenei. Tajā, savukārt, lektori runās par izvēlēm, kuras aizved pie sevis, par dzīves paradoksu, kad tumšākās ēnas var kļūt par harismu. Tikpat svarīga kā sievietes garīgā veselība ir fiziskā labsajūta, tāpēc pasākumā arī uzstāsies lektori, kuri atklās svarīgāko par hormoniem, kā gūt seksuālo brīvību. “Forums LĪDERE” noslēdzošā daļa tradicionāli veltīta sievietes personiskajai attīstībai ar mudinājumu sapņot drošāk. Lektori runās par ceļu caur ērkšķiem uz zvaigznēm arī tad, kad dzīve uzlikusi papildus pārbaudījumus, par sievieti, ko mēs redzam ik dienu – sevi, par sapņiem, izvēlēm, cik patiesībā plašas ir mūsu dvēseles, un daudz ko citu.

Tā kā drošība un veselība ir pirmajā vietā, “Forums LĪDERE” klātienē varēs baudīt tās dāmas, kuras uzrādīs derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai arī slimības pārslimošanas faktu.

SEB bankas vadītāja Ieva Tetere atklāj: “SEB bankas dati liecina, ka vismaz puse Latvijas sieviešu vēlētos uzsākt savu uzņēmējdarbību, taču tikai 32% SEB klientu – uzņēmumu – ir sieviešu izveidoti. Tas apliecina, ka vēl ir potenciāls, kas dažādu iemeslu dēļ netiek realizēts. SEB banka ar dažādām iniciatīvām vēlas sekmēt sieviešu vienlīdzību un līderību biznesa vidē, iedvesmojot, dodot pārliecību un atbalstot. “Forums LĪDERE” ir vērtīga platforma, kas sievietes var iedrošināt spert soļus savu ieceru īstenošanā.”

Savukārt lielveikalu tīkla Sky mārketinga vadītājs Gatis Rēpelis akcentē Sky un “Forums LĪDERE”  kopīgo redzējumu un vērtības – radīt labāku ikdienu, ticēt sev un tam, ko mēs darām. “Mēs novērtējam apņēmību organizēt pasākumu šajā laikā un ticam, ka tas sievietēm dos vēl lielāku iedvesmu nekā citus gadus”, komentē G. Rēpelis.

Informāciju sagatavoja:

Keitija Krastiņa, e-pasts: info@forumslidere.lv